Розум відмовляється в це повірити: Щoйнo в Пyтiнa відреагували на звiрcтвa у Бучі, які пoтряcли світ

Розум відмовляється в це повірити: Щoйнo в Пyтiнa відреагували на звiрcтвa у Бучі, які пoтряcли світ

Міноборони РФ не визнає звірства своїх військових у Бучі та запевняє, що за час окупації міста жоден місцевий житель нібито не постраждав.

У заяві відомства зазначено, що опубліковані “київським режимом фотографії та відеоматеріали” з міста Бучі на Київщині нібито є черговою провокацією.

” За час перебування Бучі під контролем російських ЗС жоден місцевий житель не постраждав від будь-яких насильницьких дій “, – заявили в Міноборони.

За версією росіян, окупанти залишили місто 30 березня, а свідчення їхніх злочинів з’явилися лише через 4 дні.

Раніше в офіційному ТГ російських військових з’явився перепост з іншого каналу, де кадри з мертвими та прикопаними тілами у місті було названо “постановкою”.

Як  зазначили журналісти ВВС, після детального вивчення цих кадрів твердження російської сторони було спростовано

Тим часом так званий російський воєнкор Олександр Коц почав вигадувати виправдання злочинів окупантів у Бучі.

В одному тексті він написав, що насправді армія РФ нібито не контролювала Бучу повністю жодного дня “спецоперації”, але російські війська “в рамках перегрупування” залишили місто “за кілька днів до того, як було виявлено жертви”.

Більше того, виправдовуючи велику кількість загиблих мирних жителів, він пише, що ЗСУ нібито накривало місто артилерією та городяни могли стати випадковими жертвами. Проте на тілах загиблих немає слідів від артснарядів, натомість задокументовано тортури та постріли в голову.

А це карта Міноборони РФ на 1 квітня 2022 року, де вони не встигли змінити дані про вихід своїх військ із Бучі.

Аналогічна ситуація з даними Москви на 2 квітня:

Генпрокурор Ірина Венедиктова повідомила, що із районів звільненої Київщини вивезли 410 тіл загиблих мирних жителів, судмедексперти вже оглянули 140.

Тим часом президент Володимир Зеленський  звернувся  до російських  матерів із закликом подивитися на безчинства, які їхні діти влаштували у захопленій Бучі.

А журналіст Євген Спірін  розповів , що росіяни вбивали у Бучі дітей, зв’язавши їм руки. Також солдати РФ поглумилися з 10-річних дівчаток, розстрілювали людей просто на вулиці.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!