Родичі подумали, що у молодої просто передвесільний мандраж. Але коли ситуація була вже критична, доктор попросив наречену нахилити голову

Родичі подумали, що у молодої просто передвесільний мандраж. Але коли ситуація була вже критична, доктор попросив наречену нахилити голову

Наречена була готова до всього, щоб відбулося весілля. Вона вже була в сукні, з красивою зачіскою.

Наречена Келлі, побігла до лікаря, сказала, що відчуває сильне відчуття тривоги і напади галюцинацій. Спочатку всі думали, що це був передвоєнний запас. Але незабаром ситуація вийшла з-під контролю, і багато хто думав, що наречена зійшла з розуму в день власної весілля, повідомляє Ukr.Media.

І тільки доктор Панасек не думав, що психічний розлад нареченої …

Коли ситуація була вже на межі, лікар попросив наречену нахилити голову. – Мої підозри були підтверджені, – тихо сказав він. Панасек негайно сказав усім, що психіка дівчини в порядку, і вона не божевільна.

Через деякий час Панасек витягнув з шиї личинки келлі, один сантиметр в довжину.

Виявилося, коли Келлі була на своєму першому вечорі в Коста-Ріці, її кусали деякі мухи. Але це був не простий укус: комаха клала яйця в тіло жінки.

Найсумніше, що личинка не була самотньою!

Залишається подумати, що Келлі все-таки вдалося добратися до церемонії красивим способом! Слава Богу, лікар встиг відреагувати і, здається, не був простим ботиком, який просто послав бідного чоловіка в психіатричну лікарню!

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!