Різне у світі буває!.Дівчина потрапила до лікарні із болем у спині, а вийшли звідти – з немовлям на руках!

Різне у світі буває!.Дівчина потрапила до лікарні із болем у спині, а вийшли звідти – з немовлям на руках!

Молода дівчина набрала кілька зайвих кілограм, однак не надавала цьому великого значення. Вона працювала менеджером з продаж і була зацикленою на кар’єрі.  Однак, її росту на роботі завадив раптовий біль у попереку – тоді вона ще не знала, чим це для неї обернеться.

Англійка Рія Мартін з міста Стокпорт графства Великий Манчестер у травні 2020 року змінила свій звичайний восьмий розмір одягу на десятий.

Тоді 24-річна дівчина думала, що додаткові кілька кілограмів вона набрала через карантин, і її може зрозуміти майже весь світ. Однак у жовтні вона дізналася, у чому насправді була причина.

За словами Рії, до середини осені вона почувалася добре і не помічала змін у своїх звичках, за винятком незначної надбавки у вазі, якій, схоже, не зраділа.

Коли 19 жовтня у Рії різко почався біль у спині, вона не запідозрила нічого незвичайного і вирушила до лікарні по допомогу.

Візит Мартін виявився швидким: медики дали їй знеболююче і попросили більше не приходити до них у період пандемії з подібними, нібито незначними проблемами.

“Вони дали мені таблетки і відправили назад. А я просто сподівалася, що біль мине”, — розповіла дівчина.

Однак ефект від медикаментів тривав недовго. Наступного дня біль у спині виявився просто нестерпним, тому Рія вирішила все ж таки повернутися до лікарні, де цього разу її ошелешили несподіваною новиною — у неї почалися пологи.

Від шоку дівчина зомліла, а отямилася вже у пологовому відділенні, тому не встигла зателефонувати ані своєму хлопцеві Люку Меллінгу, ані батькам, щоб розповісти про те, що трапилося. Зв’язатися з рідними Мартін змогла, тільки коли на руках у неї вже було немовля.

Хлопчика назвали Майлзом.

“Після цього я подзвонила Люку і попросила приїхати до лікарні. Я зустріла його на вулиці, усе йому розповіла, і перше, про що він запитав, чи народився хлопчик, тому що він завжди хотів сина”, — поділилася Рія.

Народження дитини стало справжньою несподіванкою для усіх, тому що ані Люк, як професійний фітнес-тренер, ані сама дівчина не помічали, що з її тілом щось відбувається.

Більше того, Мартін почувалася настільки добре у період вагітності, про яку не здогадувалася, що спокійно займалася спортом.

Зараз Рія і її хлопець живуть з сином у батька Люка, намагаються накопичити на власний будинок, а також перебудовують життя під нового члена родини.

Виниклі труднощі не заважають радощам новоспеченої родини.

“Сьогодні ми можемо просто посміятися з усього цього, але спочатку досвід був досить травмуючим. Ви лягаєте у лікарню, думаючи, що у вас сильний біль у спині, а у підсумку народжуєте дитину”, — пояснила дівчина.

Проте випадок Мартін не унікальний і навіть має спеціальну назву — прихована вагітність. Під час такого явища дівчина може не знати, що вона у “цікавому стані”, тому що у її організмі немає ніяких змін — ані внутрішніх, ані зовнішніх, наприклад, у неї не збільшується живіт.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!