Ранок. Субота. Після цілодобового руху ешелонами техніки РФ до кордону України Путін заявив про ймовірність “початку війни на Донбасі”

Ранок. Субота. Після цілодобового руху ешелонами техніки РФ до кордону України Путін заявив про ймовірність “початку війни на Донбасі”

У Кремлі з самого ранку заяввuлu “про стурбованість” тuм, що загострення сuтуації на Донбасі може прuзвестu до “поновлення” війнu.

Таку позицію висловив в коментарі “Интерфакс” прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Речник Путіна розповів про нібито стурбованість подіями на Донбасі.

“Ми висловлюємо стурбованість у зв’язку зі зростаючою напруженістю і висловлюємо стурбованість, що так чи інакше українська сторона може піти на провокаційні дії, які приведуть до війни. Звичайно, дуже не хотілося б це побачити”, – зазначив Пєсков.

Після цього прессекретаря запитали про можливість участі Росії в цій війні на боці Донбасу, представник Кремля пояснив: “Я маю на увазі громадянську війну, яка там вже була”.

Раніше командування української армії опублікувало доповідь, згідно з яким Росія нарощує свою військову присутність поблизу держкордону з Україною на півночі, сході та півдні, а саме в Брянській, Воронезькій областях і Криму.

Також у Кремлі заявляють “про стурбованість” тим, що загострення ситуації на Донбасі може призвести до “поновлення” війни.

А що ви думаєте з цього приводу? Зможе Путін розвязани нову масштабну війну проти України? Пишіть свої думки в коментарях!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!