Р0сармії тепер kінець! У Пентагоні підтвердили – резерви закінчуються. Масштабні втратu – поразка рф близько!

Р0сармії тепер kінець! У Пентагоні підтвердили – резерви закінчуються. Масштабні втратu – поразка рф близько!

Україна вже три місяці протистоїть жахливій російській агресії. За цей час росія втратила чимало живої сили, не менше й техніки. Тож вона наразі намагається всіма можливими способами поповнити їх.

Це зазначили у Пентагоні під час брифінгу. Зокрема, додали, що в Росії на війну відправляють тепер ще й контрактників-добровольців, які були в резерві.

Підкреслили ще й те, що призовний вік у Росії збільшили. Тепер воювати проти України відправляють не лише вчорашніх школярів. А все тому, що вік потенційного учасника “спецоперації” зріс до 50 років.

У Пентагоні наголошують, що раніше до лав армії Росії можна було вступити до 40 років. Тож значні втрати в Україні змушують країну-агресорку посунути віковий ліміт, щоб набрати охочих.

Крім того, під час брифінгу наголосили на тому, що в районах ведення бойових дій зараз перебувають 110 оперативний БТГ Росії. Усі ці військові розташовані по дузі від Харкова і до Півдня.

Водночас у Пентагоні прокоментували ймовірну ядерні загрозу зі сторони Росії. Зокрема наразі США не бачать змін.

На ядерному фронті без змін. Я не бачив нічого, що б вказувало на те, що нам потрібно змінити нашу позицію стратегічного стримування ворога, – зазначили у Пентагоні.

У Міністерстві оборони США заявили, що немає нічого, що б вказувало на неминуче застосування тактичної ядерної зброї росіянами в Україні.

До того ж, генерал-лейтенант США Бен Годжес, який командував Сухопутними силами США у Європі у 2014 – 2018 роках, заявив, що натискання червоної кнопки не допоможе Путіну.

Я не вірю, що він може насправді використати ядерну зброю, тому що це не дасть йому жодних переваг. Якби це було справжньою перевагою, він би використав це, – підкреслив генерал.

Він також запевнив, що Володимир Путін має єдину перевагу, поки не застосує цю зброю. Якщо це трапиться – він її втратить. Зокрема тоді:

  • позбавить себе цих важелів впливу та неодмінно отримає відповідь;
  • тому що Захід вже не зможе залишатися осторонь.
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!