Путіна перекосило від люті! Йому прямо в очі, перед всім світом президент Казахстану холоднокровно заявив, що не визнає так звані “ЛДНР”

Путіна перекосило від люті! Йому прямо в очі, перед всім світом президент Казахстану холоднокровно заявив, що не визнає так звані “ЛДНР”

Токаєв завдав публічного “ляпасу” путіну заявою про статус “ДНР” та “ЛНР”. Президент Казахстану назвав “ДНР” та “ЛНР” квазідержавними утвореннями.

Казахстан вважає окуповані росією території Донецької та Луганської областей частиною України і не має наміру визнавати незалежність так званих “ДНР” та “ЛНР” .

Відповідну заяву зробив глава республіки Касим-Жомарт Токаєв на економічному форумі в Санкт-Петербурзі, де також був присутній президент рф путін.

Казахстанський лідер зазначив: Нур-Султан не визнає незалежність Тайваню, Косово, Абхазії, Південної Осетії і має намір дотримуватися такої самої позиції щодо Донбасу.

Токаєв уточнив, що з точки зору Казахстану “ДНР” і “ЛНР” є квазідержавними утвореннями і казахстанська влада не має наміру їх визнавати.

Принципи територіальної цілісності держави та права нації на самовизначення у статуті ООН “прийшли у протиріччя один з одним”. Якщо право на самовизначення буде реалізовано у всьому світі, то на земній кулі виникне близько 600 країн замість сьогоднішніх 193, додав президент Казахстану.

Крім того, Токаєв назвав громадянське суспільство в Казахстані відкритим і зауважив, що в республіці є різні думки щодо дій Росії в Україні.

“Президент Казахстану Токаєв заявив, що “ДНР” і “ЛНР” – квазідержави та Казахстан їх ніколи не визнає. Відверта відповідь на відверте питання прямо перед путіним на економічному форумі в Петербурзі”, – написав депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі коментуючи слова казахстанського лідера

У свою чергу, путін, виступаючи на форумі, заявив , що долю захоплених Росією територій України “визначать жителі цих регіонів” .

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!