Путін влаштував мaсoванuй ракетний yдaр не просто так : Жданов назвав можливі причини aтакu . Відео

Путін влаштував мaсoванuй ракетний yдaр не просто так : Жданов назвав можливі причини aтакu . Відео

Військовий експерт Олег Жданов вважає , що може бути щонайменше дві причини масованих ракетних ударів Росії одразу по кількох областях України , які сталися увечері 3 травня . На його думку , така атака відбулася не просто так .

Найімовірніше , ракетні удари відбуватимуться до закінчення розпочатої Росією війни , заявив Жданов в ефірі каналу Україна24 ( щоб подивитися відео , доскрольте до кінця сторінки ) .

Причиною сьогоднішніх ударів , на думку експерта , може бути розмова російського диктатора Володимира Путіна з президентом Франції еммануелем Макроном . ” Розмова з Макроном , мабуть , окрилила Путіна в його намірах завоювати Україну або окупувати її . Тому ми отримали таку відповідь ” , — вважає Жданов . Ще однією причиною може бути те , що начальник Генерального штабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов під ізюмом у Харківській області потрапив під вогневий наліт українських бійців . Експерт наголосив , що хоч би якими були причини , головне завдання України зараз – домогтися якнайшвидших поставок західного озброєння , щоб оборонятися від російської навали . Насамперед у рамках схваленого в США ленд – лізу потрібно отримати протиракетні засоби .

“ Наприклад , можна ставити такі умови MU ж отримуємо від них військово – технічну допомогу , і якщо вони хочуть , щоб вона не злетіла в повітря , її треба захистити . Ось навіть так можна підійти , щоб прискорити цей процес ” , – зазначив Жданов . Нагадаємо , що росіяни увечері 3 травня атакували ракетами українські міста . Орієнтовно було випущено 18 ракет , що потрапили на об’єкти інфраструктури Дніпропетровської , Кіровоградської , Львівської , Вінницької , Київської та Закарпатської областей . Також було завдано ракетних ударів по Одеській та Донецькій областях .

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!