Путін остаточно злетів з котушок… Кремль перейшов до плану “Б” по Україні. В недільний ранок почалася реалізація силового сценарію..

Путін остаточно злетів з котушок… Кремль перейшов до плану “Б” по Україні. В недільний ранок почалася реалізація силового сценарію..

Надії Кремля, що президент України Володимир Зеленський піде на поступки по Донбасу, не виправдалися. У РФ вирішили перейти до плану Б.

Про це в своєму блозі в facebook.написав відомий український політолог Карл Волох.

Він звернув увагу на те, що європейські партнери України “повернулися до просування російської концепції” врегулювання конфлікту на Донбасі. І це відбувається на тлі концентрації військ РФ на українському кордоні і зриву перемир’я на фронті.

“Це підтверджує мою здогадку: Путін перейшов до плану Б”, – висловив думку Волох.

З його слів, Кремль поміняв план, так як суспільство і влада України не погодилися на “катастрофічні для свого суверенітету умови” повернення окупованого Донбасу у вигляді підконтрольних Кремлю об’єктів.

На думку політолога, план Б Кремля полягає в тому, щоб реалізувати ті ж цілі, але силою. Саме для цього на кордон України були стягнуті понад 100 тисяч солдатів і величезна кількість бойової техніки.

Поки неясно, як далеко готовий піти Кремль в своєму тиску на Київ. Волох висловив надію, що влада України не стануть підігравати йому. В цьому випадку українському суспільству знову доведеться висловити свою немає, як було після “угоди Єрмака-Козака” в березні 2020 року.

За матеріалами dialog.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!