Колись Сара знайшла її в порожньому будинку на брудній підлозі, вона врятувала дитину. Тепер подивіться на дівчинку сьогодні!

Колись Сара знайшла її в порожньому будинку на брудній підлозі, вона врятувала дитину. Тепер подивіться на дівчинку сьогодні!
Колись Сара знайшла її в порожньому будинку на брудній підлозі, вона врятувала дитину. Тепер подивіться на дівчинку сьогодні!

Сара Конк працює дипломованим фахівцем з терапевтичного відпочинку, дівчині 28 років. У свій час вона була на Гаїті і змогла допомогти дуже багатьом діткам, як морально, так і фізично.

Але одного разу стався такий випадок, який повністю змінив її життя. Якось в медичний центр, де вона працювала принесли маленьку дівчинку, на той момент їй було 3 місяці. Вона була в дуже важкому стані. Малятко страждала на важку форму гідроцефалії, терміново були потрібні оперативне втручання.

Дівчинку звали Ніка, а принесла її в лікарню жінка, яка назвалася її тіткою.

Крихітці зробили операцію, все пройшло досить добре. Лікарі залишилися задоволені станом Ніки, вона одужувала і готувалася до виписки. Тільки ось виписувати її було нікуди.

Жінка, яка назвалася тіткою, виявилася її рідною матір’ю, після того, як вона залишила свою дочку в лікарні, вона зникла і її більше ніхто не бачив. Небайдужим працівникам медцентру все таки вдалося розшукати її номер телефону, вони дзвонили і просили забрати дитину, але та не погоджувалася.

Все-таки Сара змогла поговорити з горе-матір’ю, переконала забрати дочку, пообіцявши, що буде допомагати матеріально. Плюс, медичне обслуговування для Ніки завжди буде безкоштовним.

Через деякий час Сара вирішила дізнатися про стан малятка, вона дзвонила матері, але та на дзвінки не відповідала. Її охопила паніка, вона дуже переживала за цю дитину і вирішила піти до них прямо додому. Те, що вона там побачила, Сара запам’ятала на все життя.

Увійшовши до будинку, вона виявила лежачу на підлозі дівчинку серед сміття та іншого непотребу.

Найстрашніші побоювання Сари підтвердилися: мати кинула хвору дитину. Жінка не роздумуючи забрала дівчинку до лікарні. Її стан був дуже важким, лікарі не давали жодних прогнозів. Але Ніка і Сара боролися з усіх сил. У те, як дитина змінилася важко повірити.

Через шість місяців Сара оформила опікунство над Нікою. Коли всі документи були в порядку, дівчинка вирушила в новий будинок.

Зараз їй вже два рочки, і вона дуже щаслива, у неї є все, що потрібно – це мама з величезним люблячим серцем, її тепло і турбота.

Дуже часто буває так, що мати – це не та, яка виносила і народила дитину, це – стан душі.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!