Прямо зараз! Президентка Єврокомісії у Києві: негайна інтеграція України в ЄС! Що відомо?

Прямо зараз! Президентка Єврокомісії у Києві: негайна інтеграція України в ЄС! Що відомо?

Президентка Єврокомісії прибула в Україну на зустріч із Зеленським щодо євроінтеграції.

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн сьогодні прибула з візитом до Києва. Вона зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це йдеться в повідомленні президентки ЄК у Twitter.

“З президентом Зеленським я підіб’ю підсумки спільної роботи, необхідної для відновлення, та прогресу, досягнутого Україною на її європейському шляху”, – написала голова Єврокомісії.

Урсула фон дер Ляєн опублікувала фото, на якому вона тисне руку віцепрем’єр-міністру з питань європейської інтеграції України Ользі Стефанішиній.

Пані президентка додала, що «рада повернутися до Києва» та ще раз запевнила у підтримці України Євросоюзом.

«Європа з вами», – резюмувала українською мовою очільниця Європейської комісії.

Зазначимо, Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн 9 червня заявила, що моральний обов’язок Брюсселя – відкрити Україні шлях до членства в ЄС.

Україна підтверджує бажання приєднатися до європейської родини, і ЄС має відкрити для України перспективу вступу, оскільки це відповідає не лише інтересам України, але й інтересам самого ЄС.

Про це у Братиславі на форумі GLOBSEC 2022 заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«Українці воюють так хоробро, тому що точно знають, якого майбутнього вони прагнуть – вільне та відкрите суспільство у сильній демократичній спільноті. Вони хочуть приєднатися до Європейського Союзу. Ми чули це знову й знову. Я вважаю, що це не лише в наших стратегічних інтересах, а й наш моральний обов’язок – зробити можливим їх (українців – ред.) входження в наш Європейський Союз, щоб ми проклали цей шлях до Європейського Союзу», – заявила фон дер Ляєн.

Фон дер Ляєн також згадала слова Президента України Володимира Зеленського, який відповідаючи на запитання, сказав, що «це не тягар, це велика відповідальність».

«Це має бути девізом для підтримки України на її шляху до Європейського Союзу: це не тягар, це наша історична відповідальність. Хай Живе Європа! Слава Україні!» – наголосила Урсула фон дер Ляєн.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!