Прямо в Херсоні! Вирішальна битва за Україну: ЗСУ йдуть вперед – великомасштабний контрнаступ!

Прямо в Херсоні! Вирішальна битва за Україну: ЗСУ йдуть вперед – великомасштабний контрнаступ!

Ніл Мелвін з аналітичного центру Королівського об’єднаного інституту Збройних сил (Великобританія) розповів, де може статися вирішальна битва за Україну. Про це повідомляє Sky News.

Військовий експерт наголосив, що вирішальна битва за Україну, швидше за все, відбудеться не на сході, де загарбник завдає головного удару, а на півдні, де Україна почала контрнаступ з метою відвоювати територію.

“Українці просуваються навколо Херсона. Там починаються контратаки, і я думаю, що, швидше за все, ми побачимо, як імпульс перейде до України, коли вона спробує почати великомасштабний контрнаступ, щоб відкинути росіян”, – сказав він.

Мелвін також наголосив, що в Луганській області у Росії “тактична перемога”, яка принесла кремлівським військам невелику стратегічну вигоду. Але ключова битва “ще попереду”, вважає військовий експерт

“Я думаю, що це тактична перемога росії, але за яку довелося заплатити величезну ціну. На те, щоб домогтися дуже повільного прогресу, пішло 60 днів. Я думаю, що росіяни можуть оголосити про якусь перемогу, але ключова битва ще попереду”, – сказав експерт.

Такої ж думки й ізраїльський офіцер, який назвав битви за Херсон і Мелітополь ключем до майбутнього у війні.

Битви за два нині окупованих південних міста – Херсон і Мелітополь – стануть вирішальними у війні з Росією.

Таку думку висловив військовий експерт, офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін в ефірі Радіо НВ.

“Головні битви будуть розвиватися на півдні, звичайно ж, – за Херсон і Мелітополь. Це ключ до майбутнього в цій війні – скільки вона буде йти років і так далі. Якщо Україна зможе грамотно реалізувати зброю, якщо в України будуть суттєві успіхи, великі території будуть звільнені, це кардинально змінить і ставлення Заходу, і підхід Росії, і рівень колаборації тих, хто зустрічає з квітами, – зрадників. Це вплине взагалі на все”, – вважає експерт.

Левін не згоден з твердженнями про те, що вирішальною у війні буде так звана битва за Донбас.

“Великі битви відбуваються, але це не ті битви, які визначають майбутнє всієї повномасштабної російсько-української війни. <…> Херсон, Мелітополь – це ключові міста. І взагалі – південь. Тому що південь – це і загроза Криму, і звуження фронту. Україна зможе показати, що вона може повертати свої території, в тому числі міста”, – зазначив він.

Однак Російське військово-політичне керівництво закладає декілька сценаріїв розвитку війни в Україні. У війні проти України росіяни орієнтуються по ситуації.

У Росії декілька сценаріїв щодо того, як інтегрувати окуповані території України
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв’ю 24 каналу заявила, що передбачення і погрози щодо війни в Україні неправильно робити, оскільки є багато умов. За її словами, ситуація залежить від руху росіян.

Якщо вони планують свої військові операції з того, що нам відомо – вони теж закладають декілька сценаріїв,
– сказала заступниця Олексія Резнікова.

Вона зазначила, що в росіян декілька сценаріїв щодо того, як інтегрувати території України, які були окуповані від 24 лютого 2022 року.

“Росіяни до кінця не знають, яким саме шляхом вони підуть. Вони орієнтуються по ситуації”, – наголосила Маляр.

Заступниця глави Міноборони заявила, що росіяни закладають декілька сценаріїв, оскільки не знають, як діятиме українська сторона. В України, як сказала Маляр, теж декілька сценаріїв й “ми теж орієнтуємось на те, як вони будуть діяти і таким чином ми будемо протидіяти”.

Ганна Маляр зауважила, що війна – динамічна, через що складно передбачати щось на 1 – 2 місяці.

Про які прогнози можна говорити
Заступниця Олексія Резнікова заявила, що на цей момент можна говорити про два прогнози. Перший, як вона сказала, це те, що будь-яка війна рано чи пізно закінчується.

Щодо другого – у Росії вичерпується ресурс, яким би величезним він не був.

Можна робити прогнози, що в такій інтенсивності їм буде все складніше воювати,
– сказала Маляр.

Також вона наголосила, що Росії через спротив, який чинять люди, складніше інтегрувати окуповані території України, аніж у 2014 році.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!