Просuмо пошuрuтu! Жінка трu дні благала допомогтu народuтu, лікар вuмагав гроші!! Дuтuна не вuжuла (ВІДЕО)

Просuмо пошuрuтu! Жінка трu дні благала допомогтu народuтu, лікар вuмагав гроші!! Дuтuна не вuжuла (ВІДЕО)

На Харківщині породілля три дні пролежала в лікарні і в результаті втратила дитину через халатність лікарів

Інцидент стався в місті Дергачі Харківської області. Місцева мешканка на ім’я Марина звернулася в пологовий будинок 10 жовтня і пройшла спостереження. 11-го у неї почалися перейми, як раз в названий лікарями термін. Жінка викликала швидку і потрапила в пологовий будинок, однак завідувач відділенням вирішив, що народжувати їй ще рано.

«10-го спостерігали її, 11-го у неї вже пологи, а вони нічого не роблять. Вона вже просить: зробіть мені крапельницю, щоб я народжувала. А він каже: у мене по швидкій ніхто не народжує», – згадує свекруха жінки Віра Іваненко.

Марина промучилася три доби у нестерпному болю, однак пологи так і не почалися, а їх стимуляцію в пологовому будинку проводити відмовилися. Родичі жінки стверджують, що за проведення цієї процедури завідувач вимагав від них грошей.

«Вісім з половиною. Вона просила: зробіть мені крапельницю, я вже готова. Ні, каже, не готова, лежи і чекай», – розповіла родичка Марини.

«11-го числа вже відійшла пробка. І ця людина, завідувач відділенням, був на чергуванні. У цю добу вона говорила: дуже болить. Це, каже, ще нічого, ще далі буде. А потім знеболююче зробили їй, вона просила», – додала вона.

Вночі 13 жовтня серце дитини зупинилося в утробі матері. Однак муки жінки тривали: їй довелося прочекати понад 6 годин перш ніж її мертвого сина дістали лікарі.

«Я вже коли прибігла і кіпіш підняла, тоді вони почали їй викликати пологи. Сам лікар пояснювати, чому не стимулював пологи, відмовляється. “Все було нормально. Я не хочу відповідати на ваші питання”», – обурюється свекруха. За її словами, після цього лікар грюкнув дверима і пішов.

Обурені родичі Марини викликали поліцію прямо в лікарню, проте лікар відмовився давати свідчення. За словами свекрухи, вони з’ясували, що на змінах цього завідувача відділенням і раніше траплялися трагічні випадки і вмирали діти.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!