Прощаючись з чоловіком на похоронах, вона в сльозах прошепотіла: «Милий, у нас буде малюк …

Прощаючись з чоловіком на похоронах, вона в сльозах прошепотіла: «Милий, у нас буде малюк …

Не було б щастя … В її історії сльози горя і радості, страждання і захват тісно сплетені між собою. У лютому 2016 чоловік Кортні Хілл, Брайан, загинув, потрапивши під колеса вантажівки. Дивно, що за його плечима був Ірак, Кувейт, Афганістан, а смерть знайшла його в мирному житті. З дружиною Брайан познайомився в 2011 році, і з тих пір вони були щасливі разом.

У пари народилася прекрасна маленька донька на ім’я Реган. Незадовго до смерті чоловіка вони вирішили, що одна дитина — добре, але хотілося б більше. Того ранку, коли чоловіка не стало, вони навіть встигли зробити тест на вагітність. Але він виявився негативним.

Через кілька днів після трагедії Кортні для чогось зробила ще один тест і він показав: вагітна.

Звичайно, звістка про вагітність стала для неї справжнім шоком. Прощаючись з чоловіком на похоронах, вона в сльозах прошепотіла: «Милий, у нас буде малюк …» — і закрила кришку труни.

Через місяць жінку почали турбувати досить дивні болі. Кортні не розуміла, що відбувається, і боялася, як би не трапився викидень.

Прийшовши на прийом до лікаря і розповівши про свої побоювання, вона була вражена. Під серцем бився не один малюк, а відразу три — два хлопчики і одна дівчинка!

« У мене просто не було слів. Вийшло, що тепер про Брайана будуть нагадувати цілих три усміхнених малюка «, — згадувала жінка. Але життя продовжувало надсилати випробування. На 25 тижні вагітності лікар сказав, що один з немовлят в утробі загинув.

А молода мама вже підібрала імена всім трьом! І того малюка, який помер, вона хотіла назвати Бреді. На честь батька. Після цієї новини вона відчула себе безсилою і спустошеною.

« Це абсолютно вибило мене з колії. Як тільки моє материнське серце не відчуло, що сталося щось жахливе? Я не очікувала, коли йшла на УЗД, що його результати виявляться такими … Відразу відкрилася рана, яка тільки зажила «.

« Бреді помер, але у мене залишилося ще два малюки, які, слава Богу, здорові. Зазвичай трійнят ще якийсь час виходжують в лікарні, але в нашому випадку цього не знадобилося «.

Хлопчика, який вижив, Кортні назвала Майлс, а дівчинку — Харпер. Малюки народилися 21 вересня. Їх мама каже, що часом важко, коли доводиться пояснювати знайомим, чому вони не двійнята.

« Природно, люди думають, що вони двійнята. Але я їх називаю » трійнята, які вижили». Більшість розуміють, але не всі. Втім, я цього і не чекаю. Коли у тебе 26 тижнів билося три серця, а потім … двійнята. Хочеться все змінити, але нічого не поробиш «.

Але приголомшує те, як маленька Реган міркує про це. Вона каже, що її братик на небесах разом з татом.

« Наші діти обов’язково дізнаються про те, ким був їхній батько. Вони дізнаються, що це був вірний сім’янин і хоробрий воїн. Мій чоловік був чудовою людиною. Він завжди прагнув протягнути руку допомоги «.

На долю цієї жінки випало чимало, і, тим не менш, вона намагається зберігати позитивний настрій і не втрачати самобладання. Не знаю, як вас, а мене її історія багато чому навчила!

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Джерело:ohlyad-dnya.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!