Про це повинен знати весь світ: Викликав вогонь на себе та вижив. Неймовірна історія Героя України

Про це повинен знати весь світ: Викликав вогонь на себе та вижив. Неймовірна історія Героя України

Україна має нового Героя України – це Володимир Гуцул. Про те, що його нагородили у перші дні війни чули чимало людей, але те за що він отримав дану нагороду майже ніхто не знає. А марно, в ній є все і власне геройський вчинок і неймовірна винахідливість Героя.

Про історяю Володимира Гуцула розповідає Командування десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Все розпочалось із того, що 25 лютого старший лейтенант Володимир Гуцул отримав завдання у складі підрозділу висунутись до н.п. Козаче та н.п. Веселе Херсонської області, з метою утримання мосту через річку Дніпро. Рухаючись у складі передової варти, на колону виїхав ворожий танк. Ризикуючи своїм життям, молодий командир організував бій, не допустив зупинку колони та знищив ворожу бойову машину.

Коли основні сили зайняли визначення рубежу, Володимир Гуцул особисто протягом двох діб вів коригування вогню української артилерії та авіації. Внаслідок цього було знищено близько 25 одиниць техніки та близько трьох сотень особового складу противника.

Далі, під час переміщення до іншого району, офіцер-десантник замикав колону. Він зумів відвернути на себе удар ворожої авіації. Своїми діями він зберіг життя особовому складу, зберіг озброєння та військову техніку.

Фотографію Героя України з легендарної 80-ї десантно-штурмової бригади не публікують із міркувань безпеки, адже він продовжує воювати за Україну проти ворожої Росії.

Про цю історію мають знати всі українці, розповідайте її своїм дітям, друзям і знайомим. Нехай наші герої єднають наші душі в пориві взільнення рідної землі від окупанта.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!