Прилетіла кaрмa! Крeмлю вже тепер не до України. Щoйнo повідомили, що опорні пункти вiйcьк PФ зaхoплeнi, йдуть ж0рстoкi бoї за..

Прилетіла кaрмa! Крeмлю вже тепер не до України. Щoйнo повідомили, що опорні пункти вiйcьк PФ зaхoплeнi, йдуть ж0рстoкi бoї за..

На північному сході Сирії, що на кордоні з Туреччиною, різке загострення конфлікту. Йдуть бої за місто Ель-Камишли. Про повідомив Telegram-канал ” Військовий оглядач ” з посиланням на місцеві джерела

” Додаткові підрозділи курдських сил внутрішньої безпеки” Асаіш “прибувають в зону боїв з урядовими силами в місті Ель-Камишли “, – повідомив ресурс. За його даними, курди повідомляють про захоплення декількох опорних пунктів військ Асада і РФ в даному районі.

РФ і Асад можуть втратити контроль над містом. Ситуацію намагаються врегулювати військові РФ. Він прибули на місце для переговорів, які поки не дали ніяких рехультатов.

Варто відзначити, що Камишли фактично є столицею сирійського Курдистану. У 2019 на підконтрольну курдам територію були введені війська Асада і РФ, а курдські загони самооборони відведені за межі 30-кілометрової зони від кордону з Туреччиною.

Безпека в цій зоні до недавнього часу забезпечувала російська військова поліція. Однак вона не змогла запобігти ескалації.

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!