Прекрасна новина: Ердоган підтвердив готовність Туреччини стати гарантом безпеки України.

Прекрасна новина: Ердоган підтвердив готовність Туреччини стати гарантом безпеки України.

Володимир Зеленський назвав президента Туреччини справжнім другом України .

Український лідер Володимир Зеленський провів чергову телефонну розмову з турецьким колегою Реджепом Тайiпом Ердоганом , під час якої сторони обговорили подальший процес , спрямований на припинення війни на українській землі .

Подробиці розмови глава держави розповів на своїй сторінці у twitter Зеленський назвав Ердогана справжнім другом України , а також подякував за організацію українсько – російських переговорів у Стамбулі та намір турецької сторони виступити гарантом безпеки для української держави .

У свою чергу , у прес – службі адміністрації президента Туреччини повідомили , що Ердоган та Зеленський обмовили підсумки стамбульських переговорів . Турецький лідер підтвердив свій намір організувати зустріч президентів України та Росії . На думку Ердогана , результати зустрічі у Стамбулі надали відчутного імпульсу процесу , спрямованому на встановлення миру в Україні .

Президент Туреччини наголосив на необхідності того , щоб після стамбульських переговорів було направлено певні сигнали для зниження напруженості .

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!