Представник Росії не витримав пoзoру по і просто гaнeбнo втік із засідання Радбезу ООН під час потужного виступу очільника Євроради

Представник Росії не витримав пoзoру по і просто гaнeбнo втік із засідання Радбезу ООН під час потужного виступу очільника Євроради

Шарль Мішель виголосив потужну промову під час засідання Радбезу 6 червня. Постпред Росії Василь Небензя, недовго думаючи, втік із засідання.

Голова Європейської ради зауважив, що сьогоднішні дії Росії можна описати словом “варварство”. Мішель пригадав, як декілька місяців тому відвідав Бородянку.

Він наголосив, що там російські військові вчинили справжні звірства. Це – воєнні злочини, злочини проти людства. Винних необхідно судити. Мішель заявив, що збору доказів цих злочинів всіляко сприяють.

Потрібно, аби порушників судили. Кожен винний має відповісти за свої дії.

Війна змусила мільйони людей залишити свої домівки й шукати притулку в інших країнах. Мішель розповів, що зустрівся з багатьма українцями. ЄС має надавати їм усю необхідну допомогу.

Мішель під час своєї промови звернувся до Небензі. Він закликав говорити чесно. Кремль використовує постачання продовольства як ракету-невидимку проти країн, які розвиваються. Драматичні наслідки війни, яку розв’язала Росія, розходяться по цілому світу.

Росія веде варварську війну

Російські танки, бомби, міни заважають Україні провести посівну та зібрати врожай. Росія також завдає удари по зерносховищах та розкрадає зерно. При цьому Кремль намагається звинуватити інших у власних діях. Мішель назвав таку поведінку боягузством та пропагандою.

Він заявив, що Чорне море необхідно розблокувати. Потрібно негайно відкрити морські маршрути для експорту зерна з України.

Тисячі українців – вбиті. Численні українські міста – зруйновані. Це – війна. Це – варварська війна, яку веде постійний член Радбезу ООН,
– наголосив Мішель.

Він додав, що Євросоюз й надалі підтримуватиме Україну. Тим часом тиск на Росію – продовжуватимуть. Мішель наголосив: ця війна – не проти однієї країни, а проти усього, що створювали роками.

Окрім того, під час свого виступу Мішель запропонував Небензі вийти. Голова Європейської ради зауважив, що, можливо, постпреду Росії буде легше не слухати правду.

Реакція Кислиці

Представник України в ООН Сергій Кислиця повідомив, що Небензя власне й втік ще під час виступу Мішеля. Він додав: “ще ніколи нерви так не підводили путінського посланця”.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!