БЕЗПІДСТАВНО: Апельсиновий сік, імбир, часник та оливкова олія допомагають вилікувати печінку

БЕЗПІДСТАВНО: Апельсиновий сік, імбир, часник та оливкова олія допомагають вилікувати печінку

У мережі поширюють інформацію про користь комплексу апельсинового соку, оливкової олії, часнику та імбиру для схуднення та лікування жирової хвороби печінки.

Однак, цьому немає підтверджень. Жодне дослідження не підтверджує ефективність згаданого комплексу для лікування печінки чи схуднення.

Жирова хвороба печінки не лікується згаданими методами. Найефективнішим засобом у лікуванні жирової хвороби печінки є зміна способу життя — дотримання дієти та регулярні заняття спортом.

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. У статтях про альтернативні методи лікування не завжди чітко стверджують, що рослина ефективна проти низки станів чи захворювань. Пропонуючи рецепти застосування відварів, настоянок чи мазі з різних рослин, не згадують про доказову медицину. З’ясувати, чи вітамін або харчовий додаток має доведену лікувальну дію у можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продуктухвороби чи стануУ будь-якому випадку перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

Розглянемо ефективність кожного з компонентів комплексу, який пропонують для лікування.

Апельсиновий сік не має доведеної лікувальної дії. Сік є джерелом вітаміну С, вітаміну А, фолієвої кислоти, кальцію та заліза, які позитивно впливають на загальний стан організму. Однак, наразі немає досліджень, які б підтверджували ефективність апельсинового соку чи загалом апельсинів у лікуванні захворювань.

Оливкова олія потенційно може бути корисною для зниження ризику розвитку раку молочних залоз, серцевих захворювань, діабету. Однак, наразі ефективність оливкової олії не доведена.

Імбир не має доведеної лікувальної дії. Деякі дослідники вважають, що імбир має ефективну дію проти запальних процесів – його додають у чай або їжу, або ж вживають сушеним. Однак, чи точно імбир ефективний проти кашлю та при виведенні слизу вчені ще вивчають. Також немає достатньо доказів у ефективності імбиру при грипі або ускладненому ковтанні.

Часник не має доведеної лікувальної дії при жодній хворобі чи стані. Науковці припускають потенційний лікувальний ефект часнику при атеросклерозі, діабеті, високому рівні холестерину, високому кров’яному тиску, раку простати. Однак, поки про лікувальні властивості часнику говорити рано, потрібно проводити подальші дослідження.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!