Потужно! Джонсон не стримав слів – попередив усіх! Діяти потрібно негайно, знищити Путіна!

Потужно! Джонсон не стримав слів – попередив усіх! Діяти потрібно негайно, знищити Путіна!

Премʼєр-міністр Борис Джонсон пообіцяв, що Велика Британія продовжить непохитну підтримку українців. Він заявив, що його країна забезпечуватиме «нову політичну, військову та фінансову допомогу від міжнародної спільноти».

Про це повідомив The Guardian із посиланням на речника премʼєр-міністра. Джонсон також попередив про наростання «втоми» довкола теми війни та про те, що будь-які поступки президенту Росії стануть катастрофічними.

«Премʼєр-міністр занепокоєний тим, що це може перебувати не в центрі уваги кожного через деякі з тих глобальних викликів, з якими ми стикаємося, не в останню чергу через інфляцію в усьому світі», – зазначив представник Джонсона.

Він процитував слова премʼєр-міністра Великої Британії на засіданні уряду:

«Ми не повинні дозволяти нікому повірити, що поступки Путіну призведуть до чогось, крім катастрофи, оскільки це можуть сприйняти, як винагороду за її необґрунтовану агресію і підбадьорить не лише Росію, а і її союзників і матиме вплив на Велику Британію та її економіку».

Борис Джонсон на засіданні уряду також сказав, що Велика Британія працюватиме над вивезення зерна з України, оскільки «бомбардування міст та інфраструктури і блокада портів підривають спроможність України експортувати свою продукцію».

Також прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що лідерам демократичного світу необхідно готуватись до затяжної війни в Україні.

Про це повідомляє Times.

«З прикрістю зазначу, що нам потрібно готуватися до затяжної війни, тому що Путін перейшов до військової кампанії на виснаження, намагаючись стерти українські сили дедалі більшою силою. Час — дуже важливий фактор. Все залежить від того, чи Україна здатна швидше збільшити свою здатність відвоювати захоплені території, поки росіяни прискорено збиратимуть ресурси для нової атаки», — заявив Джонсон.

Лідер Великої Британії зазначив, що не можна дозволити кремлівському диктатору Володимиру Путіну залишити під контролем території, які були захоплені. Джонсон вважає, що диктатор не зупиниться в Україні, а світ не буде у безпеці.

«Таке непорозуміння стало б величезною перемогою для агресора в Європі з часів Другої світової війни. Ми знаємо, що Путін не зупинився б на розчленуванні України. Лише минулого тижня він порівняв себе з Петром Першим і привласнив Росії „вічне право повертати“ території, які колись у минулому населяли „слов’яни“ — доктрина, яка виправдовує захоплення величезних територій у Європі, включно з територіями країн-членів НАТО», — заявив Джонсон.

Глава уряду виділив чотири пункти, які мають виконувати союзники України, щоб українська армія перемогла, а Путін своєю поразкою показав поганий приклад диктаторським режимам:

  • забезпечити отримання Україною озброєння, обладнання, боєприпасів та навчання набагато швидше, ніж
  • загарбник, наростити потенціал для використання допомоги;
  • зберегти життєздатність Української держави у виконанні її функції, і зокрема, у виплатах зарплат;
  • функціонуванні шкіл, постачанні допомоги та початку відновлення.

Росія запровадила блокаду економіки України та її експортних шляхів у Чорному морі. Третім кроком має стати довгострокові зусилля для розвитку альтернативних наземних маршрутів для підтримки української економіки;
вивільнення українського зерна та подальший експорт українського продовольства до інших країн.

«Ми не забудемо тисячі чоловіків, жінок та дітей, яких щодня вбивають у путінській агресивній війні. Велика Британія невпинно працюватиме з нашими союзниками, щоб принести міцний мир народу України», — заявив Джонсон.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!