Посіпака Кремля долітався! Облава на Лаврова – по всіх країнах: почалося неймовірне. Що відомо?

Посіпака Кремля долітався! Облава на Лаврова – по всіх країнах: почалося неймовірне. Що відомо?

Візит глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Сербії, запланований на 6-7 червня, може бути скасовано. Сербська газета “Вечірні новини” пише, що Болгарія, Північна Македонія та Чорногорія не хочуть пускати літак російського дипломата у свій повітряний простір.

У зв’язку з цим його іноземне відрядження опинилося під питанням. Офіційно цю інформацію у Белграді не коментували. Проте, лояльний до Кремля президент Сербії Олександр Вучич заявив про намір особисто зайнятися логістикою візиту Лаврова.

Сербія, на відміну від інших країн Європи, зберегла ділові та політичні контакти з Кремлем після повномасштабного вторгнення армії РФ до України. Не змогли вплинути на їхній взаємозв’язок навіть слова Путіна про Косово, яке він порівняв із формуваннями “Л/ДНР”.

Нагадаємо, що раніше Ізраїль розкритикував міністра закордонних справ росії Сергія Лаврова за заяву про єврейське походження Адольфа Гітлера, заявивши, що це «непрощенна» брехня, що принижує жахи нацистського Голокосту.

Про це пише Reuters.

Лідери кількох західних країн засудили коментарі міністра закордонних справ, а президент України Володимир Зеленський звинуватив росію у тому, що вона забула уроки Другої світової війни. На знак різкого погіршення відносин з Москвою МЗС Ізраїлю викликало російського посла і вимагало вибачень.

“Така брехня призначена для того, щоб звинуватити самих євреїв у найжахливіших злочинах в історії, які були скоєні проти них”, – заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет.

“Використання Голокосту єврейського народу в політичних цілях має бути негайно припинено”, – додав він.

Лавров зробив заяву на італійське телебачення в неділю, коли її запитали, чому росія заявила, що їй необхідно «денацифікувати» Україну, якщо президент країни Володимир Зеленський сам був євреєм.

“Коли вони кажуть: “Що це за нацифікація, якщо ми євреї?”, я думаю, що Гітлер теж був єврейського походження, то це нічого не означає”, – сказав лавров каналу Rete 4 через перекладача з італійської мови. Вже давно ми чуємо, як мудрі євреї кажуть, що найбільші антисеміти – це самі євреї”, – додав він.

Зеленський у своєму нічному відеозверненні зазначив, що після коментарів лаврова Москва мовчить.

“Це означає, що російське керівництво забуло всі уроки Другої світової війни”, – сказав він. “Або, можливо, вони так і не засвоїли ці уроки”.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!