Поразка неминуча! Ворог таки усвідомив: виходу немає. Постання в армії Кремля – крах режиму?

Поразка неминуча! Ворог таки усвідомив: виходу немає. Постання в армії Кремля – крах режиму?

Кремлівська “спецоперація” в Україні замість триденного бліцкригу перетворюється на затяжну війну. Цей сценарій загрожує РФ повстанням армії та, можливо, розпадом країни.

З такою тривожною для росіян заявою виступив полковник ФСБ РФ у відставці диверсант Ігор Стрєлков (Гіркін) на зустрічі з прихильниками, передає Діалог.UA.

“Та армія, яка зазнає поразки у цій війні, можливо, вирішуватиме питання зі своїм урядом”, – заявив Стрєлков.

“За Україною стоїть найпотужніша структура НАТО. І вони підтримуватимуть… Коли вони відчують, що градус розжарився в Україні, вони дадуть і грошей, і продовольство… Вони не дадуть Україні розвалитися”, – заявив з жалем диверсант.

Він уточнив, що для Росії сценарій розпаду вірогідніший, оскільки Кремль уплутався у затяжну війну. Шанс перемогти у РФ є, за його словами, тільки при оголошенні загальної мобілізації в Росії. Але йти на цей крок Кремль панічно боїться.

“Наша влада … сподівається, що не доведеться напружуватися і напружувати сили країни, тому що це загрожує для них. Вони розуміють, що все підгнило. І якщо напружитися, то може почати лопатися скрізь”, – розповів Стрєлков.

Зазначимо, що Стрєлков є ворогом України. Він критикує військово-політичне керівництво Росії не за саму війну проти України, а за її бездарне відання. Його вважають неофіційним спікером силової елітної групи до – так званої “партії війни”. Немає сумнівів, що диверсант має дуже високопоставлених покровителів. Він дозволяє собі вкрай різку критику Кремля та керівництва російської армії, і при цьому не зазнає жодного переслідування. І це в той час, коли в РФ вже садять до в’язниць за плакати зі словом “Мир”.

Варто також зауважити, що в російські ЗМІ почала пробиватись часткова правда про війну з Україною. Генерал-лейтенант ЗС РФ у відставці Юрій Неткачов попередив Кремль, що затягування конфлікту призведе до виснаження РФ.

“На жаль, у Росії, крім “ДНР” і “ЛНР”, зараз немає міцних союзників, здатних допомогти їй виконати завдання… Росія сподівається тільки на власні військові та матеріальні ресурси, які… не безмежні. Затяжні бойові дії виснажать Росію”, – заявив російський генерал.

Він закликає Москву терміново домовлятися з Україною про мир, доки стало пізно.

“Треба посилити дипломатичні заходи, щоб посадити Київ за стіл переговорів”, – сказав Неткачов.

Можна припустити, що генерал-лейтенант став голосом російського Генштабу, який чудово усвідомлює, що війна програна. Безпосередньо доповісти Кремлю про це військове командування Росії, очевидно, не в змозі і шукає манівці. Одкровення Неткачева прокоментував у Twitter політолог Андрій Піонтковський. Він вважає це доказом поразки Росії.

“Визнання генерала-імперця Неткачева відкриває світові очі на той великий подвиг, який ціною величезної крові робить Україна: вона вже зламала хребет армії загарбників”, – написав політолог. Він закликає Америку оснастити Україну потужнішим озброєнням, щоб покінчити з російською агресією.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!