Польща під ударом! Кремль ніяк не може заспокоїтись: чергові nогрозu! Маразм на грані!

Польща під ударом! Кремль ніяк не може заспокоїтись: чергові nогрозu! Маразм на грані!

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що Польща переходить до захоплення територій на заході України.

Про це він сказав у вівторок на нараді з національної безпеки в Приволжжі.

Він заявив, що партнери “київського режиму” не проти скористатися нинішньою ситуацією в корисливих інтересах і мають особливі плани на українські землі.

“Судячи з усього, Польща вже переходить до дій із захоплення західних українських територій”, – заявив Патрушев.

За його словами, це підтвердив візит до Києва польського президента Анджея Дуди і його слова про те, що “незабаром польсько-український кордон перестане існувати”.

Знаєте, чому слова Патрушева смішні? Ні, не тому що – це тотальне марення. Просто Дуда заявив про зникнення кордонів між Польщею та Україною, адже по суті у всіх європейських країнах вони формальні. А у агресора єдиний спосіб стерти кордон – це завоювати, зазначили в Телеграм-каналі Вертикаль.

Польща в сьогоднішній війні проти РФ є одним з найпотужніших союзників України.

Саме через таку підтримку ширяться думки про те, що напад росії на Польщу є цілком можливим. Про це в інтерв’ю BBC заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

«Чи росія нападе на Польщу – це питання треба ставити росії, але це цілком можливо. росія обстрілює Львів чи Яворів, який розташований у кількох десятках кілометрів від Польщі, і цілком можливо, що ці ракети можуть полетіти на 20 кілометрів в сторону Заходу. А це вже буде територія Польщі», – сказав він.

Дещиця зауважив, що Польща серйозно готується до війни: оновили закон про оборону, збільшили бюджет про оборону, збільшили кількість територіальної оборони, проводять закупівлю сучасних видів озброєння для армії.

«Ми бачимо, що Київ обстрілюють тоді, коли там перебувають делегації інших держав, і росія в такий спосіб емоційно “ображається” шляхом обстрілів житлових кварталів, знищення інфраструктури і вбивства цивільних. Це може статися і у випадку, якщо Польща зробить якісь заяви, і тоді росія може пробувати її обстрілювати», – додав посол.

Однак, попри всі погрози та марення російської пропаганди, Польща не думає здавати назад та відмовлятися від власної позиції.

Наприклад, сьогодні в інтерв’ю Sky News прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький зазначив, що, якщо вільний світ програє битву за Україну, то він ніколи не буде безпечний. путін має бути повністю усунутий від влади в росії, оскільки він представляє грубу силу.

“Якщо Європа і вільний світ програють цю битву, програють цю війну (за Україну – ред.), ми більше не будемо в безпеці, тому що путін завжди нам погрожуватиме і шантажуватиме. Звичайно, ми хотіли б, щоб його повністю усунули (від влади – ред.), він представляє грубу силу, а росія є наддержавою”,- підкреслив Моравецький.

Як наголосив польський прем’єр, якщо Україна вистоїть як суверенна держава, що є основною метою (Заходу – ред.) і причиною, чому світ підтримує Україну в усіх можливих напрямках, то “це буде спільною перемогою”.

У коментарі польським журналістам під час другого дня форуму Європейської Ради Моравецький підкреслив, що ніхто не хоче купувати енергоносіїв у “варварської” росії, якій не можна довіряти.

“Вона виявилася не лише партнером, якому не можна довіряти, але й злочинною країною. Тому, ми дискутуємо над тим, як не лише якомога швидше відмовитися від російських вуглеводнів, таких як вугілля чи нафта, але також в подальшій перспективі та від газу, що підкреслюють деякі країни-члени ЄС, особливо Німеччина та Австрія”,- констатував глава польського уряду.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!