Покоївка прибирала номер, з якого з’їхали двоє хлопців. Але коли відкинула простирадло, вона було сильно вражена…

Покоївка прибирала номер, з якого з’їхали двоє хлопців. Але коли відкинула простирадло, вона було сильно вражена…

Тільки добрі справи врятують цей світ.

Головні герої нашої сьогоднішньої історії — двоє молодих хлопців Джош і Кайл. Хлопці впевнені, що тільки добрі справи врятують цей світ. Щоб заразити цією корисною ідеєю світ, вони вирішили почати з себе. Друзі подорожують по світу і допомагають добрим людям, знімаючи це на відео і викладаючи в Мережу, інформує Ukr.Media.

У скарбничці їх хороших вчинків вже чимало маленьких чудес: вони роздавали гроші бездомним, залишали приголомшеним офіціантам нечувані чайові і платили за чужими рахунками на автозаправках. Але хлопці дуже розбірливі у виборі «жертв», і героями їх добрих розіграшів стають люди, які намагаються чесно жити і трудитися.

На цей раз хлопці вирішили віддячити покоївці з невеликого придорожнього готелю. Дівчина мало не розплакалася, побачивши що для неї підготували ці щедрі незнайомці!

Якось хлопці розговорилися з менеджером закладу, в якому зупинилися. Керуюча не могла натішитися своєю новою покоївкою. Рідкісна акуратистка і справжня трудяга — так описала вона свою працівницю. Жінка без сперечань бралася за будь-яку роботу, щосили намагаючись зробити її на совість.

Кайл і Джош вирішили, що ця дівчина заслуговує на маленьке диво, і приготували для неї приємний сюрприз. Хоча на перший погляд це навряд чи було схоже на подарунок…

Автори відео попрацювали на совість, щоб створити у своєму номері справжній розгардіяш. Вони як слід розворушили постільну білизну і сховали під нею 20-доларові купюри, розкладені віялом.

Поряд з банкнотами хлопці залишили записку, де йшлося, що ці гроші — подарунок, який дівчина спокійно може взяти собі. Щоб створити ефект несподіванки, жартівники накидали згори свого сюрпризу подушок, ковдр і простирадл. А перед відходом встановили в номері приховану камеру, щоб побачити реакцію покоївки.

Зайшовши в номер, дівчина як ні в чому не бувало взялася за роботу. А коли раптово виявила під простирадлом гроші — прийшла в справжній шок. Ну а прочитавши записку покоївка і зовсім завмерла, ніби громом уражена. Її реакцію можна зрозуміти, просто так отримати $500 від абсолютно незнайомих людей — таке трапляється не щодня!

Хвилину потому Джош і Кайл повернулися в свій номер, щоб пояснити все ошелешеній покоївці. Спочатку дівчина намагалася повернути гроші любителям розіграшів, але їм все ж вдалося вмовити її прийняти їх подарунок. Врешті-решт, адже вона справді цього заслуговує!

«Сподіваємося, що з допомогою нашого ролика глядачі зрозуміють, як чудово допомагати іншим, і ви відчуєте хоча б малу частку того щастя, що відчуваємо ми!» — сказав Джош. А ось і відео про те, як хлопці ощасливили працелюбну та добру покоївку:

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!