Поки ми спали, на Донбасі почалось нaйгiршe! “ЛДНР” вийшли з перемир’я і відразу пішли в наступ…

Поки ми спали, на Донбасі почалось нaйгiршe! “ЛДНР” вийшли з перемир’я і відразу пішли в наступ…

У зоні ООС йдуть інтенсивні бої на Донецько-Горлівському напрямку. У Мережі повідомляють про взаємне обстрілі позицій сторонами.

Найбільш інтенсивними  обстріли стали ближче до вечора 6 березня, причому різні джерела повідомляють, що вогонь ведуть обидві сторони. Збройні сили України, як стало відомо Діалог. UA з власних джерел, були змушені відкрити вогонь у відповідь по позиціях незаконних збройних бандформувань “ДНР”.

Також повідомляється про напружену ситуацію на лінії розмежування з боку так званої “ЛНР”. З української сторони офіційного підтвердження даної інформації поки не надходило. Окупаційні “влади”  “ДНР”  підносять загострення на Донбасі як свого роду “покарання” України за “незговірливість” під час засідань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Донбасом.

Зокрема, недавно так званий “глава” “ДНР”  Денис Пушилін Денис Володимирович звинуватив державну владу України в “підготовці до війни” і заявив, що представники “республік” нібито “до останнього намагалися це все винести на переговорний майданчик, але зараз все заблоковано”.

Тому окупанти і їх посібники перейшли до плану “Б” – зриву перемир’я.

“З Донбасу приходять тривожні звістки: ополчення ДНР і ЛНР офіційно виходить з перемир’я і переходить в наступ! Зараз артилерія республік Донбасу завдає артилерійські удари по позиціях ВСУ на лінії фронту”, – повідомляють підконтрольні бойовикам ОРДЛО джерела.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!