Пізно ввечері з передової прийшли шикарні новини. Наші хлопці здійснили справжній подвиг на Харківщині

Пізно ввечері з передової прийшли шикарні новини. Наші хлопці здійснили справжній подвиг на Харківщині

Українські воїни відновили контроль над п’ятьма населеними пунктами на Харківщині. Від окупантів звільнено Олександрівку, Федорівку, Українку, Шестакове та Перемогу.

Також українські захисники зайняли частину села Черкаські Тишки. Про це у вечірньому оперативному зведенні повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Найзапекліші бої сьогодні точилися на Слобожанському і Донецькому напрямках.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує нарощування угруповання військ. Із району населеного пункту Уразово Бєлгородської області на територію України окупанти переміщують підрозділи зі складу Східного військового округу.

Противник блокує окремі віддалені населені пункти Харківської області, здійснює систематичні обстріли високої інтенсивності, зокрема із застосуванням реактивних систем залпового вогню, по районах зосередження українських військ.

Пробували окупанти йти у наступ у напрямку Нової Дмитрівки, однак успіху вони не мали.

Натомість у ЗСУ наступ на Харківщині був куди успішнішим.

«За результатами наступу підрозділами Сил оборони України відновлено контроль над населеними пунктами Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестакове, Перемога та частиною села Черкаські Тишки», – зазначено у повідомленні.

На Донецькому і Таврійському напрямках із метою сковування дій наших підрозділів противник здійснює обстріли уздовж всієї лінії зіткнення, завдає авіаційних та ракетно-бомбових ударів.

На Лиманському напрямку російські окупанти пішли у штурм у напрямку населеного пункту Шандриголове. На Сєвєродонецькому напрямку — безуспішно намагалися встановити контроль над населеними пунктами Рубіжне та Воєводівка. На Попаснянському напрямку проводили штурмові дії у напрямку населеного пункту Нижнє. А на Авдієвському та Курахівському напрямках обмежилися обстрілами позицій підрозділів Сил оборони України.

В місті Маріуполь противник основні зусилля зосереджував на блокуванні та ураженні підрозділів українських захисників у районі заводу «Азовсталь».

Окупанти провели розвідку боєм у напрямку населеного пункту Пречистівка, успіху не мали, відступили.

На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Визначені сили і засоби збройних сил Білорусі продовжують виконувати завдання з прикриття українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях.

У Білорусі наразі перебувають підрозділи збройних сил РФ у складі до восьми пускових установок оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер-М» та до шести літаків різних модифікацій, що можуть залучатись до завдання авіаційних та ракетних ударів по території України.

Окремі підрозділи збройних сил РФ продовжують виконувати завдання з прикриття українсько-російського кордону в Брянській, Курській та Бєлгородській областях. Поблизу пунктів перетину кордону рашисти провели інженерне обладнання позицій.

За даними української розвідки, у населеному пункті Клинці Брянської області підрозділи 144-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу проводять бойове злагодження з метою подальшої участі у бойових діях на території України.

На Південнобузькому напрямку ворог активних наступальних дій не проводив, завдавав вогневого ураження по позиціях наших військ в окремих районах. Зосереджував зусилля на утриманні зайнятих рубежів, поповненні боєприпасів та інженерному обладнанні позицій.

На Бессарабському напрямку держава-агресор продовжує провокувати напруженість у Придністровському регіоні республіки Молдова. Особовий склад оперативної групи російських військ перебуває у бойовій готовності «Повна».

Противник продовжує зазнавати суттєвих втрат в особовому складі й техніці. За наявною інформацією, у психіатричній лікарні населеного пункту Малотокмацький Ростовської області, що частково передана в користування збройним силам РФ, перебуває до 800 поранених та є до 200 тіл загиблих військовослужбовців противника.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!