Півторамісячне цуценя впало з неба і дивом вижило…

Півторамісячне цуценя впало з неба і дивом вижило…

Одного разу в Техасі сталася неймовірна подія. Будівельники перебували на робочому об’єкті, коли раптом почули скиглення цуценяти. Вони озирнулися навколо, але нічого не побачили. Тоді один з них подивився догори і помітив, що над ними літає яструб. У кігтях хижого птаха було беззахисне звірятко.

Будівельники не встигли до кінця зрозуміти, що відбувається, як птиця розтиснула кігті і відпустила цуценя. Чоловіки одразу помчали до тварини, яка приземлилася на землю. Маленького чихуахуа відвезли до ветеринара. Лікарі виявили, що у звірятка немає необхідних щеплень, тому відправили його у притулок Austin Animal Center.

Люди, дізнавшись історію цуцика, не переставали дивуватися, як йому вдалося вижити після всіх перипетій.

Півторамісячний малюк радо йшов на спілкування з працівниками центру, хоча деякий час йому довелося лежати під крапельницями. Люди швидко прикипіли до цуцика і назвали його Тоні-Яструб. Чихуахуа обійшовся кількома подряпинами на голові та грудях після сутички з хижим птахом.

Залишається загадкою, де яструб схопив Тоні. Можливо, він знайшов тваринку посеред вулиці або на задньому дворі якоїсь сім’ї. Хай там як, але життя цуцика продовжується. Незабаром на нього чекає нова родина, адже бажаючих опікуватися Тоні є багато.

А що ви думаєте про цю неймовірну історію?

Джерело:cikavopro.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!