Після страшної аварії всередині цієї жінки nочало щось рости. Вона наказала лікарям залишити все, як є..

Після страшної аварії всередині цієї жінки nочало щось рости. Вона наказала лікарям залишити все, як є..

У вересні 26-річна англійка Джемма Холмс потрапила в серйозну аварію. Вона на великій швидкості врізалася в машину. Від удару дівчину підкинула вгору, після чого вона вдарилася об ліхтарний стовп.

Джемму негайно доставили в госпіталь, після чого їй довелося пройти через безліч операцій. Таких важких каліцтв не побажаєш навіть ворогу: серйозний струс мозку, перелом хребта і кінцівок. Лікарі не вірили, що вона виживе. Джемма впала в кому. Всупереч прогнозам медиків, дівчина через три місяці прийшла до тями, після чого лікарі виявили всередині неї, як вони висловилися, «чужорідне тіло». Здавалося, ніби в дівчині щось росло. Лікарі не вірили власним висновків: Джемма була на четвертому місяці вагітності! Але ні батька дитини, ні своїх батьків, ні навіть три останні роки свого життя дівчина не пам’ятала: серйозні пошкодження мозку викликали втрату пам’яті.

Лікарі поставили Джемму перед вибором: аборт або пологи без будь-яких знеболюючих – організм дівчини не зміг би їх перенести. Всі були впевнені, що майбутня мама відмовиться від дитини, адже пологи при зламаною спині могли вбити її.

«Мені сказали, що я можу зробити аборт, якщо захочу. Але я не могла – я вже відчувала, як малюк росте всередині мене. Було дуже важко – я за собою щось не могла доглядати. Ходити було моторошно боляче. Але я весь час думала, що ця дитина даний мені не просто так ».

Усвідомивши все майбутні труднощі і нестерпний біль, яку їй доведеться перенести, Джемма вирішила залишити дитину. «Я подумала, якщо він вижив після цієї страшної аварії, значить, так тому і бути».

2 травня лікарі з допомогою самих щадних медикаментів і знеболюючих провели кесарів розтин. Всі негаразди раптом зникали, коли Джемма глянула на свого новонародженого сина Рубена.

Після пологів молодій мамі довелося пройти ще через кілька операцій, але маленький Рубен кожен день змушував її забувати про біль.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!