Пішов слідом за “руським кораблем”! Те, як вчинили з “путінським слугою” Лавровим, заслуговує поваги та респекту! Вже все, вже нікуди не летить

Пішов слідом за “руським кораблем”! Те, як вчинили з “путінським слугою” Лавровим, заслуговує поваги та респекту! Вже все, вже нікуди не летить

Болгарія, Північна Македонія та Чорногорія закрили небо для літака глави МЗС РФ Сергія Лаврова.

Візит глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Сербії, запланований на 6-7 червня, може бути скасовано.

Сербська газета “Вечірні новини” пише, що Болгарія, Північна Македонія та Чорногорія не хочуть пускати літак російського дипломата у свій повітряний простір. У зв’язку з цим його іноземне відрядження опинилося під питанням.

Офіційно цю інформацію у Белграді не коментували. Проте, лояльний до Кремля президент Сербії Олександр Вучич заявив про намір особисто зайнятися логістикою візиту Лаврова. Сербія на відміну від інших країн Європи зберегла ділові та політичні контакти з Кремлем після повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну.

Не змогли вплинути на їхній взаємозв’язок навіть слова Путіна про Косово, яке він порівняв з формуваннями “Л/ДНР”.

Крім того, Белград допомагає Кремлю “розігрівати” Балкани. З 2021 року стабільність регіону всіляко намагаються розхитати. Завдяки таким вигідним для Кремля зв’язкам Сербія домовилася з РФ про постачання газу за ціною $270 за тисячу кубометрів, тоді як країни Європи змушені платити більше тисячі доларів.

До речі, Китай несподівано для Кремля закрив своє небо для вкрадених у західних компаній літаків, якими російські авіакомпанії обслуговують свої рейси.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!