Підрив кримського моста: Щойно в Росії зробили термінову заяву, це катастр0фа, сезон тільки почався

Підрив кримського моста: Щойно в Росії зробили термінову заяву, це катастр0фа, сезон тільки почався

В окупованому Криму за підготовку підриву мосту затримали 22-річного кримчанина.

В окупованому Криму російські силовики провели затримання молодика, якого звинуватили в підготовці вибуху на території півострова під час майбутніх виборів до російського парламенту. Інформацію про це сьогодні повідомив інформаційний Телеграм-канал Baza

Журналістам вдалося з’ясувати, що затриманим є якийсь Іван Карташов (вік 22 роки).

Російські силовики стверджують, що він є анархістом, хто ненавидить російську владу. На цій підставі він нібито готував реалізацію плану по підриву мосту в Інкермані в середині вересня, коли в Росії повинні пройти вибори до місцевого парламенту.

Слідчий комітет Росії також зробив заяву про наявність у затриманого знань в галузі промислової хімії, звинувативши його в зборі реактивів і вражаючих елементів для виробництва саморобного вибухового пристрою. Російські слідчі органи заявили, що молода людина займався придбанням інструкцій з виготовлення вибухових речовин.

Компоненти для бомби він нібито зберігав у своєму підсобному приміщенні.

Затриманому інкримінують організацію терористичного акту і незаконне придбання вибухових речовин. На даний момент Карташов знаходиться в психіатричній лікарні, де проходить експертиза на його осудність.

За матеріалами dialog.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!