Підлітки зробuли фото в лісі, а після перегляду знімка вони вuявили дещо, що за нuми стежuть…

Підлітки зробuли фото в лісі, а після перегляду знімка вони вuявили дещо, що за нuми стежuть…

Коли підлітки робили фото в лісі, то і подумати не могли, що крім них на знімку буде хтось ще. Це загадкове фото досі не можуть пояснити.

Це фото було зроблено туристами з Хорватії. Звичайна історія: друзі пішли в похід, все було весело і дружно, жарти, пісні та фотографії. Опинившись в туманному лісі, друзі вирішили сфотографувати себе на цьому надзвичайно красивому і незвичайному місці. Однак те, що вони побачили на знімку після, їх дуже вразило.

А ви бачите що не так на знімку?

На задньому фоні вони помітили якийсь силует. За словами туристів, крім них нікого по близькості в той день вони не бачили. Цим знімком вони поділилися в соцмережах і в коментарях розгорілися бурхливі обговорення. Кожен намагався припустити, чий це був силует.

Виглядає, дійсно, дуже і дуже дивно. Ніби хтось і справді спостерігав за хлопцями здалеку. Але хто?

Судячи з розміру силуету, як припустили користувачі інтернету, якщо це людина, то вона повинна була бути дуже і дуже високою, близько трьох метрів. Саме тому у багатьох виникли версії про те, що це снігова людина. Хтось припустив, що це привид або навіть лісовик.

Звичайно, були й ті, хто скептично поставився до подібних аргументів. Як вважають скептики, це може бути просто пеньок або зрубане дерево, яке набуло химерну форму і, таким чином, вийшло на фото.

Однак хто або що це на задньому фоні, досі залишається загадкою.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!