Під ранок! Депутати налякані – будинки в Конча-Заспі все: притягнуть до відповідальності- у Зеленського вмазали! Почалось

Під ранок! Депутати налякані – будинки в Конча-Заспі все: притягнуть до відповідальності- у Зеленського вмазали! Почалось

Всіх депутатів, які у 2010 році підтримали Харківські угоди, можуть притягнути до відповідальності – якщо виявиться, що народні обранці отримали матеріальну вигоду за свій голос.

Все, що цього стосується – вивчатиме слідство. Про це розповів на програмі “Свобода слова Савіка Шустера” секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

“Коли нам говорять, що депутати не повинні нести відповідальність за голосування, то я з цим не згоден”, – заявив секретар РНБО.

“Виходить так, що депутати можуть зібратися, проголосувати за Бог знає що, і не нести відповідальності? Це не вкладається в жодну логіку”, – переконаний Данілов.

“Наслідки після голосування ми відчуваємо сьогодні. І не можемо залишити без з’ясування обставин того, як це сталося і чому”, – наголосив він.

“Якщо у когось після цього голосування з’явилися будинки в Конча-Заспі, рахунки або інші речі – ми просто запитаємо, звідки вони саме в той час це все взяли”, – підсумував Олексій Данілов.

Окрім того, у своєму відеозверненні Володимир Зеленський “простою мовою” розповів українцям про останні рішення РНБО, які викликали, за словами президента, “схвалення у суспільстві та обурення тих, хто знаходить в рішеннях РНБО свої прізвища та свій бізнес”.

Він наголосив, що його влада “зробила те, що мало з’явитися у 2014 році” – затвердила державну стратегію деокупацію Криму і наголосив усім:

“Забудьте про те, що Україна забуде про Крим”. За словами президента, правоохоронці мають розібратися, хто допоміг окупації Криму, тобто, “йдеться не лише про 2014 рік”, а й про ухвалення так званих “Харківських угод”.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Президент каже, що усім цікаво, чому санкції не були введені попереднім керівництвом України, а потім відповів, що “можливо, вони діяли за логікою: мухи – окремо, цукерки – окремо”.

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!