Перукар зачесала волосся дівчині і необережно сказала їй про один дефект, після цього клієнтка 16 років поверталася до нормального життя

Перукар зачесала волосся дівчині і необережно сказала їй про один дефект, після цього клієнтка 16 років поверталася до нормального життя

Один похід до перукаря для мешканки Великобританії став початком тривалого і болісного кошмару, кінець якому не вдавалося покласти цілих 16 років. Дівчина не могла вийти з домівки без перуки, а нелюбов до себе посилювалася з кожним днем. Але варто було їй вперше здатися людям справжньою, як вона зрозуміла: усі ці роки під перуками ховалася справжня краса, інформує Ukr.Media.

Лаурі Матіас було лише 13 років, коли похід до перукаря змінив усе її звичне життя. Ні, у салоні краси працювали справжні професіонали, і ніхто не завдав їй шкоди, за яку довелося розплачуватися сльозами. Просто під час стрижки майстер помітила, що волосся на потилиці дівчинки сильно порідшало, і коли вона розчесала її густі кучері, то ошелешила клієнтку:

«Малятко, у тебе тут лисина, вже розміром з монету, ти знала, що вона у тебе є?»

Жінка одразу ж зрозуміла свою помилку і спробувала заспокоїти підлітка, розповідаючи, що і не таке бачила у своїх відвідувачів, незалежно від віку. Перелякана Лаура попросила укласти її волосся так, щоб це місце було непомітним. Але вона не знала, що це тільки початок кошмару.

З плином часу лисини почали з’являтися і в інших місцях. Мама Лаури забила тривогу і повела доньку до лікаря, який виніс невтішний вердикт: у дівчинки універсальна алопеція — стан, який викликає повне випадання волосся на голові і тілі.

Фахівець пояснив, що такий стан міг викликати сильний стрес. Мама пов’язала облисіння доньки з її переживаннями з приводу розлучення батьків і запевнила дівчинку у тому, що це тимчасово. Але жінка помилялася.

Щоранку на гребінці Лаури залишалися цілі пасма. Оскільки вона була підлітком, і ніхто з її знайомих не страждав на цю хворобу, дівчинка почала почуватися самотньою, соромилася свого випадання волосся і у підсумку замкнулася у собі.

Вона місяцями не могла змусити себе піти до школи, дивитися у дзеркало, і навіть поговорити їй було ні з ким. Але Лаура не наважилася змінити ситуацію радикальним чином.

Після того як Лаура все ж таки зрозуміла, що уникати школи роками неможливо, вона вирішила купити перуку. Свою першу перуку дівчина отримала у 14 років і до 29 років не розлучалася з нею. Звичайно, перуки змінювалися, Лаура пробувала нові кольори і укладання.

Усвідомити свою хворобливу залежність від штучного волосся Лаура змогла тільки під час карантину, коли вона цілими днями не виходила з домівки і тому гостра потреба у перуці зникла. Бачачи себе у дзеркалі лисою щодня, дівчина почала переосмислювати ставлення до своєї зовнішності.

Це підштовхнуло її до того, що у липні 2020 року вона вирішила опублікувати Селфі у соцмережі, вперше за 16 років показавши світу себе такою, якою вона є насправді. Лаура заплющила очі, довго боялася взяти телефон до рук і нарешті зважилася.

Її новий стиль викликав у друзів і знайомих гордощі та захоплення. Незнайомці теж підтримали дівчину. Вперше за 16 років Лаура зрозуміла, що світ не настільки ворожий до тих, хто відрізняється від більшості людей.

Підтримка оточуючих надала Лаурі сил. Вона почала з’являтися на людях без перуки, проводити фотозйомки у своєму природному образі. Роки підліткової катастрофи, важкого дорослішання і нелюбові до себе перетворилися на міцну основу для того, щоб Лаура зрозуміла, що хоче принести у цей світ. Дівчина почала працювати з Благодійним фондом Models of Diversity, який підтримує людей з особливостями.

Зараз Лаура працює з різними проектами, які допомагають людям з алопецією, і її головна мета — не дати молодим людям потрапити у той інформаційний вакуум, у якому вона прожила багато років. Дівчина картає себе за роки бездіяльності, але сподівається, що з її допомогою не одна маленька дівчинка або хлопчик припинять почуватися знедоленими.

Джерело:infospace.site
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!