Пенсіонер створив справжній шедевр прямо у себе в під’їзді… А все було так обшарпано, що ніхто й на покращення не сподівався…

Пенсіонер створив справжній шедевр прямо у себе в під’їзді… А все було так обшарпано, що ніхто й на покращення не сподівався…

Пенсіонер з Києва створив справжній шедевр прямо у себе в під’їзді. Це справжній палац-музей. Коли пенсіонеру набридло жити в старому, зруйнованому під’їзді він створив це! Тепер стіни і стелю прикрашає ліпнина з «позолотою» і портретами в золотих рамках.

« Хочу закінчити все розпочате з 6 по 8 поверх, а там будемо думати, що робити далі. Якщо люди попросять, буду робити! До речі, позолота на стінах – це звичайна декоративна фарба. Я колись пропонував переробити наш перший поверх, який був обшарпаним, але люди не захотіли » , – розповів чоловік.

Киянин замаскував сміттєпровід під античну колону з атлантами. Кожен елемент продуманий.

На поверсі стоять квіти, за якими доглядають сусіди і дружина автора цього шедевра. Красиво, чисто і неймовірно!

Чоловік навіть ліфт перетворив! Сусіди в захваті!

« Тато просто закоханий в архітектуру і живопис. Це все справа його рук і зробив він всю красу не за один день і рік. На це пішли роки кропіткої роботи. Навіть я йому трохи допомагав. Те що зображено на фото, які потрапили в соціальні мережі – це лише невеликі фрагменти цієї краси » , – розповів син київського майстра з золотими руками!

Киянин витратив на переробку під’їзду 15 років. Тепер сюди приїжджають туристи!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!