Пам’ятаєте товстого кадета Перепечку із відомого всім серіалу? Погляньть, як склалась його доля і як він зараз виглядає…

Пам’ятаєте товстого кадета Перепечку із відомого всім серіалу? Погляньть, як склалась його доля і як він зараз виглядає…

З тих пір, як багатосерійний фільм «Кадетство» вийшов на телеекрани, пройшло більше 11 років. Хлопцям, які грали в серіалі, в той час було менше 20, а зараз багато хто з них перетворилися в красенів-чоловіків.

Пропонуємо поглянути як виглядає дорослий Стьопа Перепечко, який був одним з найбільш пам’ятних суворовців з кадетського училища.


Суворовець Перепечко – добродушний товстун

Як його тільки не називали – і Піч, і Боцман! За сюжетом серіалу суворовець Степан Перепечко прибув на навчання в училище з села. На тлі розпещених міських хлопчаків, Стьопа і правда виглядав як «біла ворона», що ніяк не применшує його привабливості в очах глядача.

Суворовець Перепечко з товстого хлопчиська перетворився на стрункого красивого хлопця

Так вдало зіграти роль суворовця-простачка вдалося починаючому тоді акторові Павлу Безсонову. У той час талановите молоде обдарування ще вчився в школі. Після виходу на телеекрани перших серій «Кадетства» Паша буквально прокинувся популярним. Його впізнавали на вулиці, у нього брали автографи, а дівчата просто не давали спокою виконавцю ролі Перепечко.

Незважаючи на все це, на зіркову хворобу Бессонов страждати не почав. Після успіху в молодіжному серіалі, актор знявся ще в декількох картинах, граючи, в основному, епізодичні ролі. Зараз Павло і зовсім не з’являється на екрані і не дає інтерв’ю. Подейкують, що він мріє стати відомим режисером.

Особисте життя 27-річного актора склалася вельми бурхливо. Одружившись на своїй коханій, Павло Бессонов так і не зміг знайти міцну сім’ю. Через три роки спільного життя подружжя розлучилося назавжди.

Чи є зараз в його житті кохана дівчина – невідомо. Але змінився зовнішній вигляд «Пічки» не може не захоплювати! Хлопець пристойно схуд і за 11 років перетворився на справжнього чоловіка!

Сподіваємося, все у нього складеться вдало – і в професійній сфері, і в особистому житті!

Джерело:bbcccnn.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!