Оце так удар! Прямо із Пентагону – Путіна рознесли на шматки, таких слів ніхто не очікував! Потужно, браво!

Оце так удар! Прямо із Пентагону – Путіна рознесли на шматки, таких слів ніхто не очікував! Потужно, браво!

Колишній міністр оборони США Джеймс Меттіс розкритикував неспровоковану війну президента Росії Путіна в Україні, назвавши її “операційною дурістю”, а військові дії Москви назвав “жалюгідними”.

У нас в Америці є приказка: “Нації з союзниками процвітають, нації без союзників в’януть, і ми зараз спостерігаємо, як Росія в’яне на наших очах”, — сказав Меттіс, якого цитує Business Insider, на форумі Seoul 2022 у Південній Кореї.

Меттіс, колишній генерал морської піхоти, який очолював Пентагон протягом перших двох років адміністрації Трампа, засудив “аморальні, тактично некомпетентні, оперативно дурні та стратегічно дурні зусилля” Росії щодо вторгнення в Україну. На запитання під час форуму, які військові уроки можна отримати з чотиримісячної війни між Росією та Україною, Меттіс відповів:

“Один із них — не мати некомпетентних генералів, які керують вашими операціями”.

За даними українських та інших офіційних осіб, на сьогодні у ході бойових дій в Україні загинуло понад 12 російських генералів.

Путін розпочав своє вторгнення в Україну наприкінці лютого, російські війська оточили та обстріляли міста та селища по всій країні.

Російські сили змістили свою увагу на східну Україну після того, як військовим не вдалося швидко захопити столицю України та інші великі міста на початку вторгнення.

Тисячі солдатів були вбиті з обох боків з початку війни. Минулого місяця колишній американський генерал порівняв війну Росії в Україні з “боксерським поєдинком важкоатлетів” і передбачив, що на горизонті маячить “карколомний удар”.

За два місяці боїв ще не було жодного карколомного удару. Це станеться, оскільки російські сили стають дедалі меншими, — написав у Twitter колишній командувач сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант у відставці Марк Хертлінг.

Тим не менш, США продовжують підтримувати Україну. Так, США зобов’язалися надати Україні військову допомогу у протистоянні з Росією на $25 млрд, що удвічі перевищує сумарні плани решти країн, які надають підтримку. Про це свідчать розрахування Кільського інституту світової економіки (Institut für Weltwirtschaft, IfW), опубліковані ВВС.

Путін прорахувався щодо України, яку він планував захопити шляхом бліцкригу за три дні. Про це 24 каналу розповів російський опозиціонер Дмитро Гудков. Він вважає, що цілком очевидно зараз – Путін прорахувався з Німеччиною.

Окрім того, лідер Кремля прорахувався і щодо Заходу.

Він був впевнений, що Захід не буде ризикувати або взагалі розколеться щодо питання України, – наголосив Гудков.

Тому в Кремлі помітно чіткі прорахунки, і вони пов’язані з тим, що якість системи державного правління деградувала настільки, що не лише всередині країни деградували інститути, а й деградувала розвідка та міноборони Росії, – запевнив опозиціонер.

Він наголосив, що там порозкрадали настільки, що в Росії, яка вважала себе “другою армією світу”, немає сучасного озброєння, чим хвалився Путін і його генерали.

За словами Гудкова, найближче оточення Путіна – це такі люди:

“Ковальчук – це один з “гаманців”, дуже близька людина до Путіна, він контролює активи глави Кремля. Очевидно, що він є одним із ідеологів взагалі того, що відбувається всередині країни”.

“Ще одни людина – це, напевно, Патрушев, який сьогодні контролює всі російські спецслужби та органи. Він підтримує все, що робить Путін”.

“Шойгу менше, але він теж є чи був одним з найближчих людей до Путіна. Але через те, що все пішло не по плану, він, напевно, перебуває в якомусь опалі”.

 

Російський опозиціонер додав, що ще є ряд керівників силових структур, які входять може не в найближче коло Путіна, але вони можуть впливати на різні рішення.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!