Оце пoзoр… Відразу після пресмарафону Зеленського мені з СБУ подзвонив знайомий і крізь сміх розповів історію…

Оце пoзoр… Відразу після пресмарафону Зеленського мені з СБУ подзвонив знайомий і крізь сміх розповів історію…

Подзвонив мені знайомий з СБУ, крізь сміх розповів історію. Коли закінчилась прес-конференція Зеленського, в офісі президента почали дзвонити в СБУ – давайте нам матеріали по держперевороту – хто, де, коли, НСРД ітд. Виявилось, що жодних (!) матеріалів в природі не існувало. Крайнього знайшли швидко – начальника контррозвідки Руснака, якого указом Зеленського вчора звільнили, а вся контора на Володимирській зараз ламає голову щоб таке придумати за день, щоб врятувати президента і самим не виглядати ідіотами. Всі притомні розуміють, що це завдання з області ненаукової фантастики, тому намагаються начальству на очі не попадати. Але провадження довелося порушити, бо так сказали.

Далі. Оскільки професіональні братись за цю історію не хочуть, почали шукати вірних. Знайомий назвав одне прізвище, яке зараз реально розглядають на призначення замість Руснака. Я відмовився вірити і писати його тут не буду, але він наполягав, що це не жарт. Якщо це правда, то це дійсно не жарт і вкладається в послідовний розвал розвідувальних органів. Бо якщо ця особа робила все, що їй сказали і казала все, що написали в ТСК ВР по вагнерівцям, то очолити контррозвідку – зовсім не смішно, а ворожі розвідки розгуляються в Україні одразу, як відсміються. Сподіваюсь, цього не станеться. А ще сподіваюсь, що жарт, який розтягнувся на 2,5 роки, закінчиться якнайшвидше.

UPD: пишуть, що призначили Поклада. Добре, що ганьбищі не сталось, але фігура Поклада – це окрема розмова. Як сказав один працівник, вміє малювати реальність жирними мазками. І дуже покладистий. До влади.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!