Ось все і спливло! Всі прізвища відомі. У СБУ назвали тих, кого Кремль хотів привести до “влади” після “захоплення” України

Ось все і спливло! Всі прізвища відомі. У СБУ назвали тих, кого Кремль хотів привести до “влади” після “захоплення” України

Спецслужби країни-агресора росії планували створити в Україні фейкові адміністрації після “захоплення” країни.

Їх мали “очолювати” колишні функціонери Партії регіонів, які давно втекли з України, а також представники вже забороненої партії “Опозиційна платформа за життя”.

Про це в інтерв’ю Главкому розповів речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко. За його словами, напередодні повномасштабного вторгнення рф в Україну в лютому вони виїхали до прикордонних областей росії та Білорусі.

Частина перебувала у тимчасово окупованому росіянами Криму. Дехтяренко зазначив, що ці колишні політики хотіли повернутися до влади, спираючись на підтримку російських військ.

Дехтяренко назвав і прізвища кремлівських посіпак, які мріяли панувати в Україні.

Йдеться про колишнього міністра оборони Павла Лебедєва, ексглаву СБУ Олександра Якименка, ексміністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, ексзаступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, колишнього главу Адміністрації президента Андрія Клюєва.

“Ці люди мали доступ до найтаємнішої інформації, і досі вони можуть підтримувати контакти зі своїми колишніми підлеглими, які тим чи іншим чином впливають на ухвалення певних рішень”, – підкреслив спікер СБУ.

Дехтяренко також зазначив, що, за його даними, Сівкович та Клюєв створили у Москві “політичний офіс”, який працює під контролем ФСБ.

Вони мають широке коло контактів в українському політикумі, і вони дають ФСБ рекомендації, кого з громадян України можна завербувати та використовувати в окупаційних структурах.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!