Одна з дівчат яка оголеною фотографувалася в Дубаї розповіла шокуючу правду, що там відбулося насправді

Одна з дівчат яка оголеною фотографувалася в Дубаї розповіла шокуючу правду, що там відбулося насправді

Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває.

Їй соромно і вона впевнена, що у в’язниці відсиділа заслужено. Одна з дівчат, які були оголеними на дубайському хмарочосі, вперше дала інтерв’ю. Чому поїхала, чи платили штраф, щоби вийти з тюрми, і як заробляє на життя – розповіла одна з найпомітніших дівчат із фотосесії – Яна Грабощук. Її інтернет-спільнота відразу ідентифікувала по татуюванню на стегні.

Одна з двадцяти шести дівчат, які фотографувались оголеними в мусульманській країні і яка за це опинилася в тамтешній в’язниці. Відсиділа 8 днів і була депортована. І вона єдина фігурантка скандалу в Дубаю, яка наважилася розповісти, що там насправді сталося.

На таких фото, запевняє, не заробляє. Працювати, каже почала в 19-ть років. У соцмережах її з подругами називали ескортницями – це коли дівчата супроводжують на різних заходах багатих клієнтів. Яна каже – це маячня. Її поїздки, дружба з Віталієм Гречиним, який повіз їх у Дубай, це просто яскравий дружній відпочинок. Чоловіка називає добрим, який ніколи не просить інтиму, а просто любить, щоби його оточував почет гарних дівчат. А для них це можливіть подивитися світ.

У тому, що сталося на балконі в Дубаю нікого не звинувачує. Каже, навіть не підозрювали до чого можуть призвести ці пустощі.

словами Яни – це не була фотосесія. Устигли зробити лише кілька кадрів. А поліція дізналася про це, коли місцевий сусід перепостив світлини і позначив поліцію. Допитували дівчат зранку до пізньої ночі. Потім забрали особисті речі.

І вони на собі відчули, як жорстоко ставляться до тих, хто порушує закон. Їм загрожувало півроку в’язниці та штраф у майже півтори тисячі доларів. Однак їх просто відпустили і депортували. Назавжди.

Відпустили, каже, тому, що після дослідження телефонів упевнилися, що дівчата – не ескортниці.Організатор поїздки Віталій Гречин досі залишається у в’язниці. Про те, що летять на батьківщину, дівчата відчули вже в літаку.

Удома чекав коханий. Яна радіє, що всі ці пригоди позаду. І навіть уже зателефонувала бабусі, яка не знала, як яскрава онучка відпочиває. Каже, зрозуміла, пробачила і вже не засуджує.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!