Один клік в соцмережах і мама втратила свою дитину … Це варто прочитати, щоб зробити висновки …

Один клік в соцмережах і мама втратила свою дитину … Це варто прочитати, щоб зробити висновки …

Інтернет і соціальні мережі можуть бути як благословенням, так і прокляттям.

Ця мати, чиє ім’я в статті не буде згадуватися, переконалася в цьому на своєму гіркому досвіді. «Гіркий» – м’яко сказано. Кожен повинен прочитати цю статтю і зробити відповідні висновки. Від цього залежить благополуччя наших дітей.

Уяви, ти сидиш на сторінці своєї улюбленої соцмережі і отримуєш запит в друзі від незнайомця. Від людини, якої ти знати не знаєш.

Сумнівів прийняти заявку у тебе немає, тому що фотографія профілю викликає прихильність до себе. Та й чому б ні? Яка різниця? Ну що, врешті-решт, може статися …?

Як би там не було, взяла й забула. Є більш важливі речі, про які дійсно варто задуматися. Твоя дочка, наприклад. Ти шалено пишаєшся нею, тому що малятко – наприклад – на наступному тижні піде в перший клас!

Дівчинка готується до цього дня, приміряючи різноманітні наряди, новеньку шкільну форму, а ти, не втомлюючись, заплітаєш їй косички, зав’язуючи на них бантики.

Коли все готово, ти неодмінно постиш фотографію своєї дочки в соцмережах. Внизу підписуєш: «Що за день! Не віриться, що моя маленька так виросла! »

Потім ти прив’язуєш до посту посилання з адресою школи. Пара кліків.

Але наслідки ось-ось перетворять твоє життя в повний кошмар.

Таємничий незнайомець, якого ти недавно додала в друзі, зберігає фотографію твоєї дівчинки до себе на комп’ютер, розсилаючи її іншим «таємничим незнайомцям» по всьому світу. підписує:

«Свіжа кров, дівчинка білої раси. Близько шести років! Всього за 5000 доларів! »

Все відбувається за твоєю спиною, ти ні про що ніколи не дізнаєшся. Навіть якщо захочеш.

Просто, одного разу, приїхавши в школу до доньки, ти її там не знайдеш. Розпочнеться паніка, ти оббіжиш всіх вчителів, обірвеш телефони, подзвониш в поліцію. Ти будеш готова на все, щоб знову обійняти свою дитину.

Нарешті ти зрозумієш, що все марно. Але ніколи не зупиниш пошуки своєї дочки, тому що почуття провини і жахливі думки не перестануть переслідувати тебе все життя.

Напевно, краще не знати, що сталося з тією малою. Минулого не повернути, помилки вже не виправити.

Просто не додавай незнайомця в ДРУЗІ!

Хіба ви не постили фото своїх невинних дітей на загальний огляд і під загальний доступ.

Краще прожити життя з меншою кількістю «друзів» і лайків в соціальних мережах, ніж все життя сумувати про зниклою безвісти дочкою.

Пам’ятай про це попередження! Ще раз: відхиляй всі заявки в друзі від незнайомців. Не пости дитячі фотографії. «Таємничі незнайомці» їх неодмінно знайдуть.

І повір, в торговців дітьми і педофілів навряд чи прокинеться хоч крапля людяності.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!