Нuтка-оберіг: Якоrо кольору повuна бутu нuтка на зап’ясті, щоб залучuтu у ваше жuття саме те, чоrо найбільше потребуєте.

Нuтка-оберіг: Якоrо кольору повuна бутu нuтка на зап’ясті, щоб залучuтu у ваше жuття саме те, чоrо найбільше потребуєте.

У теперешній час, зустрічається багато людей, які носять на зап’ясті нитки різних кольорів. Зав’язані нитки, люди використовують як обереги. В залежності від того ефекту, якого хочуть досягти, поєднують декілька кольорів.

Сьогодні ми вам розкажемо, як правильно підібрати колір нитки, щоб залучити у ваше життя саме те, чого найбільше потребуєте.

Червона нитка

Червона нитка є своєрідний талісманом від від злих духів та поганих намірів людей. Її чудодійна сила допомагає налагодити життя, позбавляє від проблем, сприяє прийняттю правильних рішень і приносить удачу. Найсильнішу силу має червона нитка, привезена зі священного місця – ізраїльського міста Нетівот.

Зелена нитка

Так, як зелений- це колір, який втілює міць природи, священний колір. Зелена нитка зав’язана на зап’ясті здатна захищати людину від негативу і заздрості. Власника нитка приносить щастя і багатство, а також захищає від різних хвороб. Носити таку нитку рекомендується, коли вам потрібно адаптуватися в нових життєвих ситуаціях. Вона зарядить вас енергією та буде підтримувати фізичні і душевні запаси.

Помаранчева нитка

Помаранчевий колір черпає свою енергію від Сонця. Такий колір несе в собі благородство і честолюбство, також допомагає краще взаємодіяти з оточуючими. Така нитка захищає від різних хвороб та здатна привернути до вас удачу.

Рожева нитка

Рожева нитка добре підходить для жінок, адже вона посилює жіночі енергетичні потоки. А також таку нитку можна носити, як хороший любовний талісман.

Жовта нитка

Жовтий колір, так само, як і помаранчевий — це колір Сонця. Така нитка допоможе в пошуках натхнення і нових починаннях. Її, перш з все, потрібно носити студентам, школярам, людям творчих професій. Жовта нитка здатна захистити вас від чаклунства і ворожби.

Синя нитка

Завдяки синій нитці ви зможете знайти удачу. Її добре носити бізнесменам, адже вона приваблює удачу та допоможе здолати конкурентів. Носячи таку нитку, вам буде легше прийняти рішення у важливих справах. Синя нитка здатна розвивати інтуїцію.

Блакитна нитка

Блакитний — колір неба, який символізує благородство і чистоту. Вона допоможе знайти духовного наставника, вирішити важливі проблеми і подолати усі переживання та страхи.

Біла нитка

Білий колір є символ чистоти. Нитка білого кольору потрібна тим людям, які починають життя з чистого листа. Якщо ти пережив втрату, то така нитка допоможе тобі справитися з цим. Також може стати гарним талісманом для студентів та учнів, адже така нитка здатна повернути інтерес до навчання.

Чорна нитка

Чорний колір у всіх асоціюється з негативом, але у цього кольору є й інша сторона. Така нитка подарує вам спокій і впевненість. Якщо ви погано контролюєте свої емоції, то такий амулет саме для вас.

Щоб досягнути дієвого результату, нитку має зав’язати людина, яка вас любить (коханий, батьки чи інші родичі).

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!