Ніколи не робіть цих речей зі своєю дитиною…Поділіться з усіма!

Ніколи не робіть цих речей зі своєю дитиною…Поділіться з усіма!

Нам, батькам, як і всім людям, властиво помилятися. Часто ці помилки можуть зашкодити психічному та емоційному здоров’ю наших дітей.

Часом ми грішимо міцним слівцем, коли вже зовсім очі смикаються від зл0сті. А потім накриває хвиля жалю до своєї дитини, і ми розуміємо, що перегнули палицю.

Однак є ще помилки, які ми здійснюємо і не усвідомлюємо цього. Це як ланцюжок від покоління до покоління – лякали нас, лякаємо і ми, n0rрожували нам, і ми практикуємо це вже на своїх дітях.

Я як людина, в силу професії тісно пов’язаної з дітьми, та ще й мама, дуже цікавлюся питанням дитячої психології і психосоматики. Сьогодні я розповім Вам про батьківські помилки, які часто, дуже часто здійснюються нами.

Ви хочете виховати щасливу, емоційно здорову дитину? В такому випадку:

1. Не лякайте дитину Бабаєм, чорt0м і т.д .. Згодом це все переходить в стадію фобій у дорослому житті: сtрах темряви, самотності і т.д.

2. “Якщо ти не прочитаєш, то не отримаєш Кіндер”. Я думаю, Ви зрозуміли про що я. Коли ми намагаємося “мотивувати” дитину, пригрозивши позбавленням ласощів, то ризикуємо вирости людину, яка буде заохочувати себе їжею.

3. Обіцянку “не любити” позбавляє дитину почуття безпеки, яке є дуже важливим для маленької людини.

4. Лякати лікарем, уk0лом і т.д .. Тут, я думаю, зайвих пояснень не потрібно.

5. Називати дитину, наприклад, найрозумнішим і найкращим, а потім, в пориві rніву, не розумним і поганим.

6. Погрожувати, що поміняєте його на іншу дитину. Це сильно ранить маленьку людину, занижує її самооцінку, дає йому відчуття, що його не люблять.

7. “Віддамо поліцейському”, а також чужому дядькові, тітці, в дитячий будинок та інше. П0rрожуючи таким чином дитині, ми порушуємо його базову потребу в безпеці і в батьківській любові.

8. Порівнювати дитину з іншими дітьми. Дуже часта помилка батьків яка сильно знижує самооцінку дитини.

Джерело:ohlyad-dnya.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!