Ні в якому разі не купуйте курячу грудку з такими смужками …

Ні в якому разі не купуйте курячу грудку з такими смужками …

Так, одна чашка нарізаної кубиками курячої грудки містить 43 грама білка, який допомагає наростити м’язову масу і змушує нас відчувати себе сильними.

Тому все свідомо вибирають це популярне м’ясо. Чималу роль грає і його доступна ціна.

Однак, недавній звіт Оксфордської академії вказує на різко зростаюча кількість і розмір білих смуг на курячих грудках. І хоча ці смуги абсолютно безпечні при вживанні, вони вказують на те, що кури росли занадто швидко.

У наведеній нижче таблиці курячі грудки з буквою, А нормальні.

Біла смуга на них зовсім маленька або взагалі відсутня. На грудях У смуга помірного розміру, а на грудях С – велика. Наявність білих смуг вказує на більш високий вміст жиру (на 22% більше, ніж в грудях без білої смуги) і більш жорстке м’ясо.

Оксфордська академія повідомляє, що темпи зростання курчат збільшилися на 400% в порівнянні з 1957 роком. У доповіді наголошується, що це зростання в значній мірі заснований на генетиці, хоча в деяких випадках це пов’язано з введенням гормонів.

Фермери піддають своїх курей впливу гормонів і генетичних удосконалень, які змушують курей рости з нездоровою швидкістю, викликаючи м’язову дисфункцію. Куряче м’ясо смачне, але не забувайте уважно перевіряти його в магазині!

Джерело: bbcccnn.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!