Українська співачка Оля Полякова з першого дня війни записує відеозвернення і розповідає правду про вторгнення Росії в Україну. З самого початку вона не спілкується з російськими колегами і по цеху і вважає, що неможливо бути непричетним і просто виставляти пост зі словами “ми за мир”, коли поруч в країні гинуть сотні людей.

Про це знаменитість розповіла в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях”.

“Сьогодні немає півтонів, є біле і чорне. І ти повинен сказати, за кого ти… нічого ніхто з усіх цих прекрасних друзів не написав мені після початку війни. Ніхто не запитав, Як я, як мої діти, чи в безпеці ми. Жодна людина. Тому я теж не стала писати нікому, нікого переконувати. Всі ці люди знають, що відбувається. І Бог їм суддя”, – зазначила Полякова.

Тих же артистів, які просто мовчать про війну артистка називає “не зірками, а дірками”.

” Це дірки російського шоу-бізнесу. Всі, що вибрали ту сторону, – це взагалі криваві вбивці, у них руки в крові. Такі, як Поліна Гагаріна. Я не розумію-може, вони взяли її дітей в заручники, може, під час того виступу на стадіоні вони хотіли відрізати ручки і ніжки її дітям. Така талановита людина поклала свій талант на вівтар зла. Якщо чесно, я написала їй особисте повідомлення:” Покайся зі світом, колись талановита співачка, а тепер… “Ну і там” хороших ” слів. Вона для мене померла”, – повідомила Полякова.

Артистка зазначила, що знає, чому російські співаки мовчать:

“Всі ті мої “друзі”, які не запитали, як ми, не поцікавилися не тому, що їм байдуже, а тому що бояться почути правду. Тому що потім їм з нею доведеться жити, якось на неї відреагувати. Але вони труси, раби і підлі люди. Якби вони хотіли почути правду, то написали б і що-небудь зробили”.