НАЙСТАРІША МАМА СВІТУ! Вона народuла доньку у 67 років! Поrляньте як ця сім’я вurлядає зараз

НАЙСТАРІША МАМА СВІТУ! Вона народuла доньку у 67 років! Поrляньте як ця сім’я вurлядає зараз

Мешканка Румунії Адріана Ілієску чотирнадцять років тому отримала популярність завдяки тому, що стала найстаршою мамою в світі. Вона народила дочку у неповних шістдесят сім років, інформує Ukr.Media.

Ілієску прожила тихе та спокійне життя. Ще в молодості всі свої сили вона кинула на науку.

Тому обзавестися власною сім’єю не встигла. Але їй дуже хотілося мати дітей. Адріана не хотіла прожити залишок життя самотньо у своїй двокімнатній квартирі в Бухаресті.

І ось в пенсійному віці Адріана зважилася на ЕКО. Коли про це дізналися її знайомі, то вони з округленими очима повертели пальцем біля скроні. «З розуму зійшла на старості років», − приблизно такі слова румунка чула від усіх. Але від вагітності вона не відмовилася і тоді, коли від неї відвернулася велика частина колег і знайомих.

Після процедури ЕКО Ілієску дізналася, що носить під серцем двох дітей. Але, на жаль, пологи були дуже складними. Довелося робити кесарів розтин. Одна дитина не вижила. Але дівчинку Елізу вдалося врятувати. Вона з’явилася на світ у 2005 році.

Літній мамі довелося зіткнутися з проблемами і після пологів. Так, віруюча Ілієску вирішила хрестити доньку. Під час обряду хрещення Адріана виразно чула, як перешіптувалися монашки. Вони називали її дитину породження нечистої сили. Жінка, незважаючи на всі образи, вважає себе щасливою.

Вона не має шкідливих звичок, займається спортом і відчуває себе років на тридцять. Кілька років тому Адріана навіть подумувала знову пройти процедуру ЕКО, щоб стати мамою вдруге. Але тверезо зваживши всі «за» і «проти», відмовилася від цієї ідеї.

Зараз Ілієску, якій днями виповнилося вісімдесят років, зосередилася на вихованні Елізи. Адріана дуже сподівається, що Бог дасть їй пару років життя, щоб вона встигла зустріти з донькою її повноліття.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Джерело:vidgolos.co.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!