Наступ на Київ? 85 тисяч солдат – Путін віддав наказ: прямо з Білорусі. Деталі відомі – Україна переможе!

Наступ на Київ? 85 тисяч солдат – Путін віддав наказ: прямо з Білорусі. Деталі відомі – Україна переможе!

На білоруському аеродромі “Зяблівка” у Гомельському районі російські війська облаштують свою військову базу. Там уже знаходиться дивізіон “Іскандер-М” та дивізіон С-400.

Про це у четвер на брифінгу заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Цей корпус може спробувати знову наступати на Київ.

За словами Громова, головні зусилля противника зараз зосереджені на сході нашої країни. На волинському, житомирському та київському напрямах ситуація за останній тиждень не змінювалася і залишається контрольованою. Ознак формування наступальних дій противника не виявлено.

“Але зараз на білоруській території продовжують перебувати підрозділи ЗС РФ. Крім того, Білорусь передала під повний контроль Росії аеродром “Зябрівка”, де зараз тривають заходи щодо облаштування російської військової бази”, – сказав він.

Представник Генштабу також уточнив, що на території аеродрому зараз знаходяться ракетний дивізійний оперативно-тактичний ракетний комплекс “Іскандер-М” та дивізіон С-400 “Тріумф” ЗС РФ.

Цю нову воєнну базу можуть використати для розташування нового ударного кулака РФ для ймовірного повторного наступу на Київ. Так, Вище командування ЗС чомусь вирішило, що якщо не вдається компенсувати втрати в розбитих військових частинах, то вийде створити нове військове об’єднання, але ні – пише військоий журналіст Роман Цимбалюк

Він зазначає, що генерали ЗС РФ, ухвалили рішення про створення нового “ударного кулака”, який доб’є все українське в Україні. Завдання поставили відповідним чином – створити у складі Західного військового округу 3 армійський корпус із пунктом постійної дислокації у Мулиному (Нижегородська область). З червня 2022 року завдання почали виконувати.

В усі військкомати відправили накази набрати на службу за контрактом у 3 АК російських громадян, в обіцянках порекомендували не скупитися. Військкоми, які не могли набрати достатню кількість людей протягом усієї “спеціальної військової операції” взялися за голову та розпочали виконання.

У військові частини ЗС РФ також відправили накази про переведення певної кількості особового складу до нового об’єднання.

“Як можна відправити людей служити в якесь інше місце, якщо в тебе самого некомплект щонайменше 30%?” – такими питаннями почали задаватися командири, але наказ є наказ, а отже, треба хоч когось відправити.

Цимбалюк також додає, що для того, щоб мінімізувати збитки для своєї військової частини, командири, природно, відправили служити в 3 АК “виключних ідіотів, які ніде не можуть стати в нагоді” і в значно меншій кількості, ніж запитували.

Як підкреслює журналіст: коли постало питання про укомплектування корпусу зброєю та військовою технікою, вищі уми сказали, що на складах все є, і поставили завдання розконсервувати стільки складів та баз зберігання, скільки потрібно. Однак при спробі реалізації задуманого знову зіткнулися з традиційною для армії РФ проблемою – всі розікрали. Для перетворення непрацюючої купи металобрухту в працююче “щось” потрібно багато часу і ресурсів, у тому числі людських.

У результаті, пише Цимбалюк, в армії РФ “майже з’явився” новий армійський корпус, який станом на початок липня не має точної структури, не має призначеного командування, зате має неробочу техніку і не більше ніж 10% з бажаної кількості особового складу.

 

Давно хотіли познайомитись зі світом криптовалют, але не знаєте з чого почати? Корупція.Інфо створює власний крипто канал Крипто.Інфо Та проводить розіграш 1000 гривень серед нових підписників. ПІДПИСУЙСЯ!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!