На Святвечір ми родиною вечеряли, чоловікові хтось написав повідомлення, він встав і вийшов з-за столу…

На Святвечір ми родиною вечеряли, чоловікові хтось написав повідомлення, він встав і вийшов з-за столу…

Мені 35 а моєму чоловікові 41, в цьому році у нас ювілей – 20 років подружнього життя! У нас троє хлопців: старшим двійнятам в цьому році буде 19 а меншому – 7! З Олегом ми одружилися дуже рано; чоловік прийшов з армії а я ще вчилася в школі. Одного разу він прийшов до школи мого однокласника (як пізніше стало відомо – то його брат). І після того ми почали зустрічатися, він мені зразу не сподобався, а потім сама не знаю як все змінилося.

Через пів року у нас було весілля, через рік народилися наші хлопчики-двійнята. Було дуже важко з ними вони постійно плакали, я ходила як мумія не розуміла день зараз чи ніч. Він з дітьми не допомагав, працював доба через дві і йому завжди хотілося спати! Ми жили у свекрухи, вона теж не дуже спішила до дітей! Коли дітям виповнився один рік ми переїхали до моєї бабусі і стало трошки легше! Жили ми добре, я його дуже любила і він теж дуже добре себе вів.

Через 12 років у нас знову народився син. І ось десь останній рік я помітила, що мій чоловік дуже змінився – сидить довго на роботі, на телефон поставив блокування і постійно його тримає біля себе! І вдома постійно сварки – не так поклала, не те зробила, мовчу – не добре, говорю – теж недобре! Я ж дуже стараюся, вдома в мене завжди прибрано і чисто, готую смачно і господарство теж на мені!

А він о 8 їде на роботу і о 6 вечора приїжджає, і все йому не так! А вечором після робочого дня хочу трошки прилягти біля нього, обняти чи поцілувати – то таке починається що я як дитина, що в мене лише дурниці в голові, що скоро старші хлопці приведуть невісток, а я собі таке дозволяю. Навіть сісти поближче до нього не можна!

Я не витримала, поставила його телефон на прослуховування, а вечором, коли він вже спав, я брала телефон (пароль я вже знала) і слухала, там було багато дзвінків по роботі і з родичами; але і був один номер невідомий. І я почала слухати щовечора і те, що я почула у мене землю з під ніг забрало! Він жалівся якійсь жінці, що я ледача, що він приходить з роботи і все робить сам, а я цілий день в інтернеті фільми дивлюся, говорив їй що любить її і не може дочекатися зустрічі!

І ще багато чого, так виходило що я найгірша жінка в світі. Я покликала свою свекруху і свекра і дала послухати записи, вони подзвонили йому, Олег приїхав і почалося – що це все не правда що я все придумала, а коли я включила запис, то він був ошелешений. Був великий скандал, я сказала якщо я така дурна і ледача нехай їде до неї!

Свекри теж сварили його і просили одуматись, він вийшов з хати і до вечора його не було потім прийшов з букетом квітів і дуже просив пробачення плакав падав на коліна і казав що подумав і все зрозумів, що то була помилка, що він поміняється! Моя свекруха подзвонили по тому номері і поставила ту жінку на місце – не знаю що вона сказала, але начебто вона відстала! Я нічого не казала пішла спати.

І дійсно все помінялося став уважним і до мене і до дітей, обіймав, цікавився мною, я думала що живу в казці. Я його пробачила адже у нас троє дітей і їм потрібен тато, особливо хлопцям. Його вистачило рівно на рік, тепер знову все починається як було рік назад – знову починаються скандали і непорозуміння!

На Святвечір ми родиною вечеряли, чоловікові хтось написав повідомлення, він встав і вийшов з-за столу, нічого нікому не пояснюючи. На Різдво весь день Олег був в поганому настрої, постійно тримав телефон в руках.

Ось хочу запитати – невже знову мій чоловік наступив на ті ж самі граблі? І що мені робити?

Фото ілюстративне – card51.

Джерело:infospace.site

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!