На ранок! По всій Україні – реальна мета Кремля, жахаючі подробиці! Армія РФ уже в ловушці!

На ранок! По всій Україні – реальна мета Кремля, жахаючі подробиці! Армія РФ уже в ловушці!

Кремлівський диктатор Володимир Путін продовжує віддавати накази обстрілювати українські міста. Так, Росія хоче посіяти паніку й посадити нас за стіл перемовин. Про це сказав радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смірнов. Свою думку він висловив 24 каналу.

За його словами, росіяни продовжуватимуть обстрілювати ракетами наші міста. Зараз ми цього поки не можемо уникнути.

Є дві історії, які ми повинні розуміти: окупанти це роблять, тому що з багатьох причин не можуть просуватись цілою лінією фронту. У них для цього немає достатньо озброєння та людського потенціалу.

І друге – Путін зараз перебуває на піку своїх досягнень. Можливо, будуть ще певні просування, але не такі значні. Він розуміє, що скоро проміжок можливостей у нього завершиться, – сказав Смірнов.

Та ще раз наголосив, що кремлівський диктатор хоче посадити нас за стіл перемовин саме на своєму піку. Тому саме зараз ми бачимо, що росіни абсолютно цілеспрямовано обстрілюють мирні будівлі. Усе для того, щоб посіяти хаос, наголосив Сміров.

Зазначимо, що Президент РФ Володимир Путін підписав указ про підготовку до мобілізації. Про це в ефірі “Еспресо” повідомив радник голови міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

 

“Мобілізації як технічної, мається на увазі заводи, підприємства і так далі. І, зокрема, судячи з усього, не виключається можливість людської мобілізації”, – зауважив він.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!