“Мовчав і курив”: як підозрюваний у вбивстві спостерігав за пошуками Марійки (відео)

“Мовчав і курив”: як підозрюваний у вбивстві спостерігав за пошуками Марійки (відео)

Під час активних пошуків 7-річної Марійки Борисової з Херсонщини, 62-річний чоловік, якого підозрюють у вбивстві дівчинки холоднокровно спостерігав за пошуками.  Передає: «European Ukraine».

Підписуйтесь на нашу групу в Fecebook «Європейська Україна / European Ukraine» переходіть за посиланням >>> https://www.facebook.com/vyshenko777/ <<<

У соціальній мережі Ютуб місцевий телеканал “7 Канал” опублікував відео, знімаючи роботу волонтерів ГО «Кращі люди Одеси». На відеозаписі чітко видно, чоловіка у тому ж одязі, що й на фото та відео поліції після затримання. Підозрюваний у вбивстві уважно слухає, що розповідає місцева мешканка, представникам пошукового загону.

На відео підозрюваний з’являється з 9 хв 27 секунди.

“Вона була лагідна, довірлива, могла до любого сісти в машину, в транспорт. Дівчинка дуже приваблива була, в цьому шикарнішому пальто. Дуже пальто шикарне було на дівчинці, за рахунок коміру”, – розповідає місцева мешканка.

Читайте також : “Я прибув до вашої країни зі звісткою дружби”: президент Литви виступив у Верховні Раді українською мовою (відео)

Повідомляється, що відео було відзняте 10 березня. Тіло дитини зі слідами згвалтування та удушення було виявлене 11 березня, у недобудованій господарській споруді, де його раніше вже шукали.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!