Молода мама народила трійнят. Але її чекав справжній ш0к, коли вона роздивилась їх обличчя!

Молода мама народила трійнят. Але її чекав справжній ш0к, коли вона роздивилась їх обличчя!

А тепер уявіть ще один сюрприз, коли виявляється, що вони ідентичні! Як же їх тепер розрізняти? Соціологи повідомляють, що такі діти народжуються раз на 200 000 000 випадків. Таким матусям точно можна стверджувати, що їх діти унікальні.

Ми хочемо поділитися з вами історією Беккі-Джо, яка думала, що чекає на другу дитину, але сталося щось несподіване.

23-річна Бекі-Джо була на сьомому небі від щастя, коли дізналася, що вона вагітна. У неї вже є дочка, це мала бути друга дитина. Але після результатів УЗД вона була трохи приголомшена, адже, виявляється, всередині неї билося три серця, крім її.\

Після пологів щаслива мати з маленькими Романом, Рокко і Роаном відправилася додому. Там, уважно роздивившись їх обличчя, вона зрозуміла, що діти дуже схожі між собою. Та й оточуючі твердили їй те ж саме.

Беккі-Джо вирішила зробити аналіз ДНК. У підсумку виявилося, що трійнята ідентичні! При цьому вони були зачаті природним шляхом, що саме по собі ще велика рідкість.

Спочатку жінка переживала, як же вона буде їх розрізняти. Але потім у кожного почав проявляти свій характер і проблем не виникло.

Беккі-Джо каже, що старша дочка їх обожнює і не ревнує. Але їй буде нелегко рости з трьома братами. Жінці допомагає виховувати малюків її молодша сестра.

Беки-Джо мріє стати медсестрою-акушеркою, особливо після всього, через що вона пройшла.

Такі діти дійсно унікальні. Бажаємо батькам терпіння, а малюкам безтурботного і щасливого дитинства.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!