Мого сина не стало через цю «квітку»! Дитuну вбuває за хвилину, дорослого — за 15…

Мого сина не стало через цю «квітку»! Дитuну вбuває за хвилину, дорослого — за 15…

Всі ми знаємо, що рослини в наших будинках можуть бути корисними, так як самі по собі вони дають нам відчуття комфорту і розслаблення, пише SelfLovers.

На жаль, не всі рослини — хороші. Завжди майте це на увазі, коли ви плануєте поставити в вашому домі горщик з такими.

У цій статті ми розповімо вам про трагічну історію однієї людини, яка, на жаль, втратила свою власну дитину через рослину , яка стояла у неї в квартирі.

Ось її розповідь:

«Мій син помер, тому що він поклав листок цієї рослини в рот. Його рот роздувся, що призвело до удушення. Воно досить поширене в багатьох будинках і офісах, хоча кожен повинен знати про його смертельному отруту.

Рослина вбиває дитину через 1 хвилину, а дорослого — через 15. Якщо ви випадково його торкнетеся, ні в якому разі не потрібно чіпати очі пальцями, це може викликати сліпоту, причому ПОСТІЙНУ. Попередьте своїх друзів і родину»

Одного разу її 5-річний син грав біля будинку. Однак йому стало погано, і його мама подумала, що це просто розлад шлунку або втома.

На жаль, це було не так: колір шкіри дитини раптом змінився, з’явилися проблеми з диханням. Батьки відразу ж викликали швидку допомогу, його перевели в лікарню, де взяли як пацієнта з отруєнням.

Ніхто не міг сказати, що насправді відбувається, і вже через деякий час доктор приніс страшні новини батькам. Лікар вважав, що причиною його смерті було отруєння. Батьки були в шоці, тому що вони не могли зрозуміти, що з’їв їх син, і що могло викликати такий жахливий ефект.

Після ретельного аналізу крові з’ясувалося, що в крові у дитини була велика доза хімічної речовини, відомого як оксалат кальцію .

Ця хімічна речовина знайдена в рослині під назвою «Дифенбахія» або більш відомому в країнах Латинської Америки як «Амоена» . Це досить поширена рослина, яка є чи не у кожного, оскільки вона довговічна і не вимагає великої кількості сонячного світла .

Через це його часто зберігають в офісах. Однак після прочитання цієї історії ви повинні бути дуже обережні з цією рослиною. Особливо легко отруїтися дітям.

Статистика показує, що в США було зареєстровано 64 250 випадків отруєння рослинами , з яких 75% — діти у віці до 5 років.

Якщо хтось випадково постраждав від отруєння дифенбахії , Національна медична бібліотека Сполучених Штатів рекомендує очистити рот холодною, вологою ганчіркою, після чого промити очі і випити багато молока. Це перший крок; другий — негайно звернутися в центр швидкої допомоги.

Дифенбахія — дуже небезпечна рослина , так як вона може привести до смерті, тому не забудьте розповісти про неї вашим знайомим і сім’ї.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!